Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe
26-03-2014 13:34

Maja Hyży nagra płytę z piosenkami dla dzieci

Maja Hyży nagra płytę z piosenkami dla dzieci
d5lg5cw
d5lg5cw

Maja Hyży w programie TVN-u dała się poznać również jako matka trzyletnich bliźniąt. To właśnie do najmłodszych skierowane mają być nowe kompozycje Mai.

– W programie „X Factor” byłam postrzegana jako mamuśka, bo mam dwójkę dzieci. Pomyślałam sobie, że w Polsce nie ma świeżości w muzyce dla dzieci. Brakuje nam nowoczesnych utworów, więc wracamy do tych z dawnych lat. Dlatego też zastanawiam się nad wejściem w tę niszę, w ramach dodatkowych zajęć – stwierdza Hyży.

Artystka na co dzień pamięta o rozwoju muzycznym swoich dzieci, które wykazują w tym kierunku duży talent i zainteresowanie. Db a także o to, aby co wieczór poczytać im książkę.

– Przyjętą regułą jest to, że dzieciom śpiewa się na dobranoc. Ja na koniec dnia nie śpiewam, ale czytam książki. Myślę, że jest to bardziej rozwijające. Jeżeli chodzi o styczność z muzyką, moje dzieci mają z nią kontakt 24 godziny na dobę. Bardziej ciągnie je jednak w stronę instrumentów muzycznych. Widać, że są utalentowane – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle wokalistka.

Oprócz projektu, który przewiduje tworzenie muzyki dla dzieci, Maja Hyży pracuje także nad debiutanckim krążkiem. Ma on ukazać się jeszcze w tym roku. W lutym piosenkarka zaprezentowała pierwszy singiel promujący nadchodzącą płytę pt. "Bluza".

d5lg5cw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5lg5cw