Trwa ładowanie...
d19v795

Maja Hirsch o "Na krawędzi 2" i rozbieranych scenach: "To nie ja się rozbieram!"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Hirsch o "Na krawędzi 2" i rozbieranych scenach: "To nie ja się rozbieram!"
(Robert Pałka/Fotos-Art)
d19v795

Maja Hirsch jest gwiazdą serialu "Na krawędzi 2". Tamara Madejska, w którą się brawurowo wciela, ma romans z przystojnym i tajemniczym Krzysztofem (Grzegorz Małecki). Między parą kochanków na ekranie jest momentami bardzo pikantnie! Czy to trudne wyzwanie dla znakomitej aktorki?

W najnowszym numerze dwutygodnika "Grazia" Maja Hirsch opowiada, jak sobie radzi z rozbieranymi scenami w "Na krawędzi 2".

- To nie ja się rozbieram! Wbrew pozorom jestem bardzo wstydliwa. W trakcie prób czytanych umówiłam się z reżyserem Maciejem Dutkiewiczem, że w tych scenach weźmie udział dublerka. Maciek się zgodził. Ale granie tych scen i tak jest trudne, bo w bliskich planach to wciąż jestem ja. Gram z Grześkiem Małeckim, którego znam jeszcze ze szkoły. Na pewno mi to pomogło. Podejście do nagości to jednak sprawa bardzo indywidualna - powiedziała aktorka.

W najbliższym odcinku "Na krawędzi 2" Tamara wyzna coś Krzysztofowi... Piękna policjantka nie miała dotąd szczęścia w miłości. Wzdychała do swojego byłego kochanka, czyli Tomka Kamińskiego (Marek Bukowski). Czy w końcu znalazła miłość? Dowiemy się już 30 października, o godzinie 22:05 w Polsacie. Zapraszamy do oglądania 10. odcinka kryminalnej łamigłówki "Na krawędzi 2"!

d19v795

Podziel się opinią

Share
d19v795
d19v795