Trwa ładowanie...

„Maglownica w aucie jest elementem…?”. Sprawdź jak brzmiała poprawna odpowiedź w dzisiejszym odcinku teleturnieju „Milionerzy”

Kolejny uczestnikiem wtorkowego odcinka programu „Milionerzy” był Pan Andrzej z Warszawy. Gdy grał o 40 000 zł otrzymał pytanie „Maglownica w aucie jest elementem…?”. Sprawdź czy udało mu się poprawnie odpowiedzieć.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

„Maglownica w aucie jest elementem…?”. Sprawdź jak brzmiała poprawna odpowiedź w dzisiejszym odcinku teleturnieju „Milionerzy”Źródło: East News
d3ogusf

„Maglownica w aucie jest elementem…?”. Sprawdź jak brzmiała poprawna odpowiedź w dzisiejszym odcinku teleturnieju „Milionerzy”.

Kolejny uczestnik dzisiejszego odcinka „Milionerów” Pan Andrzej grał o 40 000 zł, gdy otrzymał pytanie pt. „Maglownica w aucie jest elemetem…?”.

Maglownica w aucie jest elemetem…?

A układu kierowniczego
• B miski olejowej
• C układu chłodniczego
• D skrzyni biegów

Uczestnik nie był pewny właściwej odpowiedzi przy tym pytaniu. Dlatego postanowił skorzystać z jednego z kół ratunkowych, „pytania do publiczności”. Aż 54% ankietowanych wskazało mu wariant A „układu kierowniczego”. Pan Andrzej zaufał publiczności, a Hubert Urbański utwierdził go w przekonaniu, że była to bardzo dobra decyzja.

d3ogusf

Czym jest maglownica?

Maglownica jest zębatkową przekładnią kierowniczą, czyli elementem układu kierowniczego. Występuje w większości aut poruszających się po naszych drogach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3ogusf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ogusf
d3ogusf