Trwa ładowanie...
d7ue39s
d7ue39s

Karolina Korwin-Piotrowska została redaktorem naczelnym nowego magazynu - "Żurnal". Jak zdradziła dziennikarka, debiutujące niebawem pismo zajmować się będzie głównie modą, designem i kulturą. Nie zabraknie w nim również relacji z oryginalnych wydarzeń kulturalnych. Tematem przewodnim numeru jest odrodzenie. Do sesji zdjęciowej, która wypełnia pierwszy numer nowego tytułu zaproszono uczestniczki 2. edycji programu ”Top model”.

Po medialnym zamieszaniu, które w ostatnim czasie towarzyszyło Korwin-Piotrowskiej, w końcu wyjaśniło się z powodu jakich planów zawodowych dziennikarka pożegnała się z dotychczasowym stanowiskiem naczelnej portalu TVN.pl. Po licznych spekulacjach na temat rychłego końca kariery Korwin-Piotrowskiej, dziennikarka poinformowała o swoim najnowszym, zawodowym przedsięwzięciu:
- Oto moje najnowsze "dziecko"- ŻURNAL. Już niedługo nie do kupienia, ale do dostania:))
) oto pewna część Żurnalu - gazety, którą współtworzę:) - napisała na swoim profilu społecznościowym. W ten sposób prezenterka zaprosiła do oglądania sesji zdjęciowej z udziałem Olgi Kaczyńskiej, Honoraty Wojtkowskiej i Magdy Roman, która wypełnia najnowsze wydanie "Żurnala".

Czym będzie się zajmować nowy periodyk? Jak tajemniczo zdradza redaktor naczelna, czytelnicy znajdą w piśmie: "Sesje mody, jakich nie powstydziłyby się najlepsze magazyny ze świata, choć z założenia na modelkach nie będzie ubrań haute couture, teksty o ważnych książkach, wędrówki po światowych wystawach, coś o designerskim krześle i historii roweru". Zdecydowanie więcej Korwin-Piotrowska mówi czym redakcja "Żurnala" zajmować się nie będzie:
- "Nie będzie tam zdjęć tych, co są wszędzie. Nie będzie kronik towarzyskich. Nie będzie też przepisów na sernik, piękne paznokcie i bezpłodność. Nie będzie szokujących wyznań" - wyjawia prowadząca programu ”Magiel towarzyski” .

O tym, że Korwin-Piotrowska zaangażuje się w nowy projekt, dziennikarka wspomniała przy okazji wywiadu, który okazał się w ostatnim numerze tygodnika "Newsweek". Mówiąc o swoim udziale w ”Top model”, wyjawiła na co m.in. przeznaczy zarobione w programie pieniądze:
- [...] nigdy wcześniej nie zarabiałam tak dużej kasy, jak przez te dwa lata pracy w popularnym programie. Teraz mam pieniądze, aby wydać własne pismo do spółki z przyjaciółmi - przyznała redaktorka.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d7ue39s

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d7ue39s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7ue39s