RozrywkaW końcu rolniczka ma wszystko. Pokazała swoje największe szczęście

W końcu rolniczka ma wszystko. Pokazała swoje największe szczęście

Magda pokazała rodzinne zdjęcia
Magda pokazała rodzinne zdjęcia
Źródło zdjęć: © AKPA

30.08.2021 16:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena z "Rolnik szuka żony" spełniła swoje marzenie. Znalazła odpowiedniego partnera i założyła z nim rodzinę. Teraz chwali się szczęściem i pokazuje naprawdę urocze wspólne zdjęcia.

Magdalena Bator cieszyła się największym zainteresowaniem wśród potencjalnych kandydatów do jej serca i ostatecznie, po zgarnięciu rekordowej liczby listów, została bohaterka siódmej edycji "Rolnik szuka żony".

Miłość ostatecznie znalazła w programie, ale nie podczas nagrań. Nie miała szczęścia do kandydatów, których wybrała i zaprosiła na gospodarstwo. Panowie jej zdaniem byli bardziej zainteresowani samymi sobą i udziałem w show, niż zdobywaniem jej względów.

Finalnie zakończyła przygodę z każdym z nich i jeszcze raz przejrzała nadesłane do niej listy. To tam znajdowała się wiadomość od Kuby, który z powodu pracy nie mógł wziąć udziału w zdjęciach do programu. To on, jak się okazało sprawił, że serce rolniczki zabiło szybciej.

W rozmowie z Martą Manowską nie wahała się długo mówiąc, że to ten jedyny. I, co widać teraz, nie były to słowa rzucone na wiatr. Magda jest szczęśliwą narzeczoną Jakuba. W marcu poinformowała, ze spodziewają się dziecka. Marcel przyszedł na świat w maju.

Od tamtej pory Magda od czasu do czasu pokazuje, jak wygląda ich życie rodzinne i jak spędzają wspólnie wolne chwile. Ostatnio pochwaliła się wypadem do Helu. Kilka zdjęć z ukochanym i synkiem opatrzyła refleksyjnym wpisem.

"Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza". Nie da się ukryć, tworzą naprawdę piękny obrazek!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także