Trwa ładowanie...

Magdalena Schejbal: kolejny gość talk-show 20 m kwadratowych Łukasza Jakóbiaka

Magdalena Schejbal: kolejny gość talk-show 20 m kwadratowych Łukasza JakóbiakaŹródło: mat.pryw.Ł. Jakóbiak
d1yzor9
d1yzor9

Aktorka Magdalena Schejbal była kolejnym gościem Łukasza Jakóbiaka. Zobaczcie najciekawsze wypowiedzi gwiazdy podczas rozmowy w talk-show 20 metrów kwadratowych nagrywanego w kawalerce.

Czy jest szansa aby serial ("Szpilki na Giewoncie") z Tobą w roli głównej pojawił się kolejny raz?
- Były takie plany, ale póki co okazuje się, że mam karę.Okazuje się, że moja wartość rynkowa plasuje się około dwóch milionów bo tyle na moim odejściu straciła stacja. W innych krajach to jest nie do pomyślenia, że odpuszcza się maszynę, która napędza pieniądze.

W jednej z reklam parodiowałaś Edytę Górniak, nie bałaś się tego?
- Domena może blondynek, że najpierw robią, a potem myślą. Boże, albo mamy dystans do siebie i lubimy się wygłupiać albo nie. Okazało się po jakimś czasie, że Edyta nie miała w tym momencie dystansu do siebie bo okazało się, że chyba jej się to nie bardzo podobało.

d1yzor9

Czy już Ci się nie podoba Maciej Zakościelny?

- Nie, no nie, zdziadział trochę.

Poza tym w rozmowie z Schejbal o tym, że ma powodzenie u kobiet, o udziale w serialu "Przyjaciółki" i o próbie współpracy z Yossarianem Malewskim, który chce skomponować utwór dla Magdy

(fot. mat.pryw. Ł.Jakóbiak)
Źródło: (fot. mat.pryw. Ł.Jakóbiak)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1yzor9

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1yzor9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yzor9