Trwa ładowanie...

Magdalena Boczarska przejęła kontrakt Alicji Bachledy-Curuś. Zarobi 17 tys. zł dziennie

Całkiem niedawno zrezygnowała z serialu na rzecz macierzyństwa, tymczasem trafiła się niebywała okazja do powrotu na plan. Boczarska pojawi się w nowym hicie TVN-u, w którym miała zagrać Bachleda-Curuś.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Magdalena Boczarska przejęła kontrakt Alicji Bachledy-Curuś. Zarobi 17 tys. zł dziennieŹródło: ONS.pl
d3gwg48

O niezwykłej zmianie w obsadzie serialu "Pod powierzchnią" poinformował "Super Express". Pod koniec czerwca TVN zapowiedział nowy tytuł do jesiennej ramówki z Alicją Bachledą-Curuś na pierwszym planie, która miała wynegocjować imponujący, jak na polskie warunki, kontrakt.

Kilka dni po zapowiedzi serialu Bachleda-Curuś wypisała się jednak z tego projektu, tłumacząc się przyczynami osobistymi.
Według dziennika gorączkowe poszukiwania zastępczyni wskazały Magdalenę Boczarską. Co jednak najważniejsze, gwiazda "Sztuki kochania" odziedziczy po młodszej koleżance nie tylko miejsce w obsadzie, ale także wynegocjowany przez nią kontrakt.

d3gwg48

- "Pod powierzchnią" opowiadać będzie o mrocznych tajemnicach, jakie kryją się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. O kłamstwach, za które trzeba zapłacić najwyższą cenę i o grzechach, które niszczą nas samych. To próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy najbardziej – mówiło biuro prasowe TVN serwisowi wirtualnemedia.pl..

Przypomnijmy, że Boczarska grała ostatnio w "Drugiej szansie", jednak zrezygnowała z realizacji ostatniego sezonu.
– Magda została mamą i teraz skupia się na tym. Przyjęliśmy tę wiadomość z wielkim bólem serca, ale to rozumiemy i życzymy jej spełniania się w najważniejszej roli jej życia jaką jest macierzyństwo – mówiła "Faktowi" producentka "Drugiej szansy".

17 grudnia 2017 r. Boczarska trafiła do jednego z warszawskich szpitali, gdzie bez komplikacji urodziła synka, którego ojcem jest Mateusz Banasiuk. Aktorska para zdecydowała się dać chłopczykowi tradycyjne imię - Henryk.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3gwg48
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gwg48
d3gwg48