Trwa ładowanie...
d38z1ry

Magda Mołek wspiera strajk kobiet. Zamieściła wymowny wpis

Na 30 października zapowiedziano wielki protest w Warszawie. Ludzie z całej Polski mają w stolicy wyrazić swój sprzeciw wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Magda Mołek zapowiedziała swój udział w strajku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Mołek walczy o prawa kobiet
Magda Mołek walczy o prawa kobiet (EASTNEWS)
d38z1ry

22 października 2020 Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z konstytucją. Od czwartku w całej Polsce trwają protesty w związku z wyrokiem. Do tzw. „strajku kobiet” przyłączyły się gwiazdy.

Na 30 października zaplanowano ogólnopolski protest. Do Warszawy mają przyjechać ludzie z całego kraju, by wyrazić swój sprzeciw wobec wyroku TK.

Joanna Przetakiewicz wspiera protestujące kobiety. Projektantka pokazała wsparcie

Od piątkowego poranka w sieci pojawiają się deklaracje gwiazd, które zamierzają wesprzeć protest. Jedną z nich jest Magda Mołek, która po odejściu z TVN nie ma problemu z wyraźnym wygłaszaniem swoich poglądów.

d38z1ry

Dziennikarka zamieściła na Instagramie swoje czarno-białe zdjęcie z czerwoną błyskawicą, która jest symbolem strajku kobiet.

„Jedną z korzyści bycia kobietą dojrzałą i wykształconą jest to, że nie boisz się przekleństw. I nie boisz się usadzić głupca tam, gdzie jego miejsce” - Judi Dench. Pięknego Dnia dla Wszystkich Dmuchających w Nasze Skrzydła ☀️ I do zobaczenia ⚡️ #strajkkobiet #piekłokobiet #women #wisdom #power #womenpower" - napisała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d38z1ry

Podziel się opinią

Share
d38z1ry
d38z1ry