Seriale polskie"Magda M." powraca? Fani zachwyceni wiadomością od Brodzik

"Magda M." powraca? Fani zachwyceni wiadomością od Brodzik

"Magda M." powraca? Fani zachwyceni wiadomością od Brodzik
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

03.08.2017 08:48, aktual.: 03.08.2017 09:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na taką informację fani hitu czekali od dawna. W końcu dowiemy się, jak dalej potoczyło się życie ekranowej Magdy M. Co szykują twórcy serialu?

"Magda M." miała być współczesną, zabawną i sentymentalną historią, utrzymaną w konwencji pół żartem - pół serio. Serial produkowany i emitowany był przez telewizję TVN od 6 września 2005 roku do 5 czerwca 2007 roku. I, jak się okazało, był strzałem w dziesiątkę. Polki pokochały Magdę M. i jej sercowe perypetie. Po zakończeniu serialu widzom było trudno pogodzić się z decyzją twórców o zrezygnowaniu z kontynuacji.

Jak się okazuje, nie wszystko stracone. Joanna Brodzik zamieściła na swoim profilu na Facebooku post, który zelektryzował jej fanów. "Magda M." powraca! - *Stało się! Ciąg dalszy "Magdy M." ma już swojego wydawcę" - skoro Radosław Figura już oficjalnie ogłosił tę nowinę - nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na dalsze losy Magdy i jej przyjaciół !!! *– pisała (zachowano oryginalną pisownię). Nietrudno się domyślić, że internauci szybko popadli w euforię i zaczęli dopytywać aktorkę, kto pojawi się w nowej obsadzie. *Brodzik szybko ostudziła ich emocje i pisała, że chodzi o… książkę, która przedstawi losy słynnej prawniczki. *Informacje o tym, że Magda M. ukaże się w formie powieści przekazał na swoim Facebooku także Radosław Figura, scenarzysta hitu.

Serial pokazywał świat młodych i wykształconych ludzi, którzy, choć byli nastawieni na realizację osobistych ambicji, dostrzegli, że życie nie ogranicza się do kariery zawodowej i finansowego sukcesu. Była to opowieść o związkach międzyludzkich, poszukiwaniu bliskości, przyjaźni i miłości. Na pierwszy plan wybijały się losy dwojga głównych bohaterów – Magdy Miłowicz i Piotra Korzeckiego, granych przez Joannę Brodzik i Pawła Małaszyńskiego. Widzowie mogli ich relację od spotkania po studiach i początkowej niechęci, przez wielką miłość napotykającą mnóstwo przeciwności losu po wzruszający happy end.

Magda M. była jedną z pierwszych produkcji TVN, która spotkała się z tak duży m zainteresowaniem widzów. Liczył 4 serie, a ostatni sezon został nakręcony jako dodatkowy, w związku z niezwykłą popularnością "Magdy M.". Z premierą trzeciego sezonu natomiast do sklepów trafiła książka "Świat Magdy M. - nowe fakty, wywiady, zdjęcia", która szybko zyskała uznanie wśród fanów hitu. Po zakończeniu serialu widzom było trudno pogodzić się z decyzją twórców o zrezygnowaniu z kontynuacji. Można już teraz się spodziewać, że nowa książka spotka się z równie dużym zainteresowaniem. Jesteście ciekawi dalszych losów słynnej prawniczki?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także