Trwa ładowanie...

Magda Gessler zrobiła kuchenną rewolucję. Później "odchudziła" właścicieli

Niezwykły ciąg dalszy "Kuchennych rewolucji". Państwo Schabińscy z Jasła zawdzięczają Magdzie Gessler nie tylko świetnie prosperującą restaurację. Po jej słowach wspólnie pozbyli się 60 kg nadwagi.
Share
Magda Gessler i państwo Schabińscy w "Kuchennych rewolucjach" w 2013 r.
Magda Gessler i państwo Schabińscy w "Kuchennych rewolucjach" w 2013 r.Źródło: TVN/stopklatka
d2ynrs5

Sześć lat temu Anna i Grzegorz Schabińscy z Jasła zgłosili się do "Kuchennych rewolucji", by Magda Gessler odmieniła ich restaurację. Rewolucja udała się tak dobrze, że dziś mają kilka restauracji, hotelików, własną wędzarnię, firmę cateringową i dwa muzea: lizaka i złotej rybki. Jak podaje "Życie na gorąco", Schabińscy spotkali się kilka miesięcy temu z Gessler, która pogratulowała im sukcesów zawodowych. Ale jednocześnie zadała trudne pytanie o plany pozbycia się nadwagi.

Schabińscy tłumaczyli się, że przez natłok obowiązków nie mają czasu zadbać o siebie. Ale jednocześnie wzięli sobie słowa Magdy Gessler do serca.

d2ynrs5

- Zmniejszyłem porcje jedzenia o połowę i poprosiłem kucharzy o więcej świeżych sałatek. Do tego 3 butelki wody dziennie i zero słodyczy – mówił Grzegorz Schabiński w rozmowie z tygodnikiem, opowiadając o swojej walce z otyłością.

Obejrzyj: Magda Gessler zdradza patent na dietę: "Nie żreć!"

Po jakimś czasie dołożył do tego ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu i po 4 miesiącach od rozpoczęcia diety ważył o 30 kg mniej. Jego żona może się pochwalić takim samym wynikiem.
Wiadomość o metamorfozie Schabińskich dotarła do Magdy Gessler, która powiedziała tygodnikowi:

d2ynrs5

- Podziwiam ich, że zrobili to sami, bez interwencji chirurga, którego ja osobiście się boję. Są wspaniałymi szefami i rodzicami trzech córek. Jestem szczęśliwa, że tak zadbali o zdrowie.

d2ynrs5

Podziel się opinią

Share
d2ynrs5
d2ynrs5