Magda Gessler z nowym biznesem. Stworzy kolekcję ubrań

Magda Gessler myśli o projektowaniu ubrań
Magda Gessler myśli o projektowaniu ubrań
Źródło zdjęć: © AKPA

30.03.2021 08:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler nie zwalnia tempa i realizuje się na wielu polach. Nieraz naprawdę dalekich od tych, do których przyzwyczaiła fanów. Teraz podobno chce wkroczyć w świat mody.

Magda Gessler od lat kreuje swój wizerunek jako kreatorki smaku i stylu, ale prawda jest taka, że restauratorka to przede wszystkim obrotna bizneswoman. Z powodzeniem prowadzi prężnie działające restauracje i cukiernie, a do tego smakołyki, które można znaleźć w stacjonarnych punktach, sprzedaje w sieci. Nic dziwnego więc, że podczas „Kuchennych rewolucji” sypie poradami dotyczącymi prowadzenia biznesu jak z rękawa.

Ale przecież gotowanie i rozwijanie restauracji to nie wszystko, czym się zajmuje Gessler. Owszem, przyznaje, że telewizja jest jej żywiołem, toteż angażuje się nieraz w programy związane z kulinariami. Nie zrezygnowała jednak ze swojej pierwszej pasji, czyli malarstwa. Restauratorka nieraz daje próbkę swojego talentu, jeśli chodzi o wystrój wnętrz, a także o… projektowanie ubrań.

Nie da się ukryć, że jest barwnym ptakiem polskiego show-biznesu – mało kto nosi na co dzień tak bajecznie kolorowe stroje, jak ona. Co więcej, Gessler przyznaje, że nie korzysta z pomocy specjalistów. Choć rzeczywiście stylizacje są szyte specjalnie dla niej, to są tworzone wg jej pomysłów. I jak się okazuje, teraz będzie chciała się dzielić z innymi swoim smakiem nie tylko w kwestii kuchni, ale i w kwestii mody.

Wyjawiła niedawno, że myśli o wypuszczeniu linii strojów wg własnych projektów. Jak to będzie wyglądać w praktyce?

- Wciąż skupiam się na działalności swoich flagowych lokali, restauracji i cukierni. Zaczęłam się też zajmować stylizacją, modą i całym w ogóle programem robienia rzeczy - ubrań, które będą firmowane przeze mnie i które będą stylizowane przeze mnie. Cały czas pracuję nad tym pomysłem i kiedy uznam, że wszystko podoba się mnie, wtedy przedstawię go również państwu – miała powiedzieć podczas wirtualnych targów pracy.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także