Trwa ładowanie...

Magda Gessler wygryzła Annę Dereszowską?

Nowy rok nie zaczął się zbyt dobrze dla Anny Dereszowskiej. Jak podaje "Fakt", dyrekcja stacji TVN Style, w której aktorka prowadziła program "Hotel marzeń", nie jest z niej zadowolona. Według gazety, była ona zbyt drętwa i nienaturalna. Stacja podobno zabiega już o to, żeby nowym gospodarzem została Magda Gessler.

Share
Magda Gessler wygryzła Annę Dereszowską?
Źródło: AKPA
d24k8at

– Ich zdaniem Anna nie wykazała się charyzmą, którą mają jej filmowe bohaterki. A na to właśnie liczono, zatrudniając ją – powiedziała tabloidowi osoba z otoczenia TVN. Mimo złego wyboru prowadzącej, dyrekcja wierzy w program i chcę kontynuować jego produkcję. Podobno podjęto już decyzję o wyrzuceniu Dereszowskiej i ściągnięciu innej gwiazdy, która idealnie wpisze się w format.

Anna Dereszowska Facebook.com
Anna Dereszowska Źródło: Facebook.com

- Padł pomysł, by była to Magda Gessler. Ona planuje nakręcenie kolejnych reportaży ze świata, przy okazji mogłaby więc też odwiedzić trochę hoteli na potrzeby programu – zdradził informator "Faktu". Gwiazda TVN jest zapracowaną osobą. W ciągu roku spędza ponad 200 dni poza domem. Producenci programu obawiają się, że może to mieć wpływ na jej negatywną decyzję.

d24k8at

Wy też uważacie, że Dereszowska nie nadaje się do roli prowadzącej?

AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d24k8at

Podziel się opinią

Share
d24k8at
d24k8at