Magda Gessler udaje pieniaczkę na potrzeby programu. W domu jest oazą spokoju

Magda Gessler udaje pieniaczkę na potrzeby programu. W domu jest oazą spokoju
Źródło zdjęć: © East News
Michał Dziedzic

03.04.2019 11:04, aktual.: 03.04.2019 11:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler na wizji rzuca garnkami i klnie jak szewc. Jej syn zdradził, jak gwiazda zachowuje się, gdy nie towarzyszą jej kamery.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Program "Kuchenne rewolucje" sprawił, że jej nazwisko kojarzy niemal każdy w naszym kraju. Królowa gastronomii zasłynęła tym, że nie boi się mówić tego, co myśli. Klnie jak szewc i rzuca garnkami, gdy coś ją zirytuje. Jak się okazuje, Gessler nieco podkręca swój wrodzony temperament na planie programu. Jej syn, Tadeusz Muller, zdradził, że prywatnie Magda jest oazą spokoju.

– Jest niesamowicie ciepła, urocza, dbająca, empatyczna, altruistyczna, wnikliwa. Bardzo dużo wnosi, jeżeli chodzi o porady zdrowotne, bo naprawdę się na tym zna. Jak ktoś zachoruje albo źle się czuje, to mama ma najlepsze rady. Jest ciepłą osobą, która lubi przytulać. Mama nie rzuca garnkami. Nie mamy powodów w domu, żeby rzucać w siebie garnkami. Charakteryzuje ją właśnie to ciepło - powiedział. – wyznał syn Gessler w rozmowie z "Super Expressem".

Tadeusz Muller też rozpoczął karierę w mediach. Prowadzi program kulinarny "Z gruntu zdrowo". Jak przyznał, nawet nie myśli, by ścigać się z mamą, jeżeli chodzi o popularność.

– Jak mogę być konkurencją dla Magdy Gessler? Ja opowiadam o warzywach, a mama jest królową ekranu i nie chciałbym zagrozić jej pozycji, bo marnie się to dla mnie skończy. Chcę zachować harmonię i balans w relacjach z mamą, więc myślę, że będziemy się wzajemnie uzupełniać i na pewno coś w garach namieszamy – dodał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także