Trwa ładowanie...

Magda Gessler to krezus polskiej telewizji. Ogromna podwyżka i kolejny program

Restauratorka jest jedną z największych gwiazd telewizji. Choć TVN zarabia na niej krocie, Magda Gessler często się skarżyła na zbyt niskie wynagrodzenie. Okazuje się, że przedstawiciele stacji postanowili spełnić jej marzenia o podwyżce. Wkrótce może zarabiać nawet 600 tys. zł więcej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Magda Gessler to krezus polskiej telewizji. Ogromna podwyżka i kolejny programŹródło: Instagram.com
d3rik13
d3rik13

"Kuchenne rewolucje" od kilku lat są jednym z najpopularniejszych programów w ofercie TVN. Choć program od początku wzbudzał kontrowersje, Gessler wyrosła na jedną z najbardziej wyrazistych postaci polskich mediów. Za popularnością stoją też ogromne pieniądze. Wkrótce będziemy mogli oglądać 18. sezon programu, który dzięki wpływom z reklam zarobił ostatnio ponad 30 mln zł.

Magda Gessler jest również jurorką w "MasterChefie". Prócz TVN prowadzi również program kulinarny w stacji Food Network wchodzącej w skład grupy ITI. "Sexy Kuchnia Magdy Gessler" zbiera dobre opinie i cieszy się popularnością wśród widzów. Choć w 2017 r. właścicielka charakterystycznych loków dostała 600 tys. zł podwyżki, wciąż podkreślała, że należy się jej znacznie większe wynagrodzenie.

Choć dzięki pracy w telewizji zarabia już ponad 2 mln zł, okazuje się, że właściciele stacji powierzyli jej kolejny projekt. Jak informuje "Super Express", Gessler wkrótce wyruszy z kamerami w Polskę i będzie szkolić kucharzy. Za program ma otrzymać prawie 600 tys. zł.

d3rik13

Ciekawe, czy tym razem poczuje się wreszcie "doceniona" przez TVN?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3rik13
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rik13