Trwa ładowanie...

Magda Gessler o świętach wielkanocnych: "Powinny być najskromniejsze na świecie"

Magda Gessler w związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, apeluje do swoich fanów o zdrowy rozsądek i ograniczenie się w ich obchodach do minimum. "Naprawdę, zdyscyplinujmy się", zachęca.

Magda Gessler o świętach wielkanocnych: "Powinny być najskromniejsze na świecie"Źródło: ONS.pl
d3dfswn
d3dfswn

Trwająca kwarantanna związana z pandemią koronawirusa wymusza na wszystkich tymczasową zmianę trybu życia i dostosowania się do nowych, niecodziennych warunków. Władze zarządziły pozostawanie w domach w czasie pracy (o ile to możliwe) i nauki, a także w czasie wolnym oraz ograniczanie wyjść do niezbędnego minimum, takiego jak zakupy spożywcze czy wizyty w aptece.

Ograniczenia dotyczą także nadchodzących świąt wielkanocnych. Wiadomo już, że tegoroczne obchody będą zdecydowanie skromniejsze, chociażby bez tradycyjnego święcenia pokarmów. Choć sytuacja, w której nawet w Wielkanoc należy zostać w domu, jest dla wielu tradycjonalistów trudna, trzeba ją zaakceptować.

Zobacz wideo: Magda Gessler: "Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji"

Do pozostawania w domach zachęcają znani i lubiani, doradzając, jak spędzić czas kwarantanny. Należy do nich Magda Gessler, która przy okazji podzieliła się pomysłem na nadchodzące święta. Restauratorka, która słynie z zamiłowania do wykwintnych potraw i niecodziennych pomysłów na tradycyjne dania, tym razem odradza zbytnią fantazję. Choć sama oferuje świąteczny catering (za niemałą cenę), zachęca, by przygotować święta… skromnie.

- Uważam, że te święta powinny być najskromniejsze na świecie. Jeśli masz ochotę na coś nadzwyczajnego, kup sobie jedną pyszną rzecz czy dwie. Ciesz się tym jednym jajkiem, np. faszerowanym po polsku, sałatką jarzynową. Ogranicz się do minimum. Ale żeby to było pyszne, skromne. Naprawdę zdyscyplinujmy się – cytuje słowa restauratorki "Super Express".

d3dfswn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dfswn