Magda Gessler nie wytrzymała. Fan uderzył w jej czuły punkt. "Spadaj. Nieuku i zawistniku na szczaw"

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce i najbardziej wybuchową osobowością medialną. Obecność w mediach społecznościowych wykorzystuje do utrzymywania kontaktu ze swoimi fanami. Przez jej szczerość często wybuchają kłótnie. Tak było też tym razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler nie wytrzymała. Fan uderzył w jej czuły punkt. "Spadaj. Nieuku i zawistniku na szczaw"
(Materiały prasowe)
WP

Pod jednym z postów wywiązała się żarliwa dyskusja. Użytkownik Facebooka zarzucił restauratorce bezpodstawną wybuchowość i to, że jej rewolucje nie mają najmniejszego sensu. - Niech pani panuje nad emocjami. Większość restauracji, które pani rekomenduje w programie później upada. Dziwne co? Może czas ustąpić miejsce młodszym i lepszym… (oryginalna pisownia – red.) – napisał.

WP

Nie było trzeba długo czekać na odpowiedź. Magda Gessler ze względu na swój charakter nie mogła przejść obojętnie obok zarzutu o takim kalibrze. W porywie emocji użyła bardzo mocnych i obraźliwych słów. - Spadaj… Nieuku i zawistniku na szczaw pieprzysz głupoty ... Aż żal Kal panie cie czyść… Wyrzyg (oryginalna pisownia - red.) - skomentowała.

Dyskusja nie zakończyła się na jednym komentarzu. Inna z internautek napisała kąśliwie: - Ona pisala jadac w samochodzie z automotyczna skrzynia biegow... (oryginalna pisownia - red.).

Magdę Gessler najwyraźniej dotknęły te słowa. Odpisywała pod tym postem na sporo komentarzy, w tym na ten o pisaniu komentarzy za kierownicą. - Ja nie prowadzę .. Jadę z tylu ... Ręka mi odpada po mieszaniu i krojeniu .. Dlatego częstość literówki ... Smutne ze nie macie wyobrazni.... Maturę zdałam dobrze .. Pośpiech ... Automat .. W telefonie .. Itd (oryginalna pisownia - red.) - odpowiedziała.

Internetową kłótnię wywołało najprawdopodobniej to, że restauratorka nie dba o poprawną pisownię, często też w porywie emocji w specyficzny sposób używa znaków interpunkcyjnych. Jak widać, są osoby, którym to przeszkadza.

WP

Myślicie, że Gessler powinna wdawać się w dyskusję na poziomie mediów społecznościowych?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP