Trwa ładowanie...
d4daa0l
d4daa0l

Medialne spekulacje sprzed kilku dni znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. To Magda Gessler poprowadzi nowe kulinarne reality TVN - "MasterChef". W niedzielnym wydaniu ”Dzień dobry TVN” autorka Kuchennych rewolucji po raz pierwszy wypowiedziała się o nowym projekcie, nie kryjąc przy tym satysfakcji, że wśród licznej gotującej konkurencji nie ma sobie równych.

Choć pretendentów do roli szefa szefów w pierwszej polskiej edycji "MasterChef" było wielu, a wśród nich tak głośne medialne nazwiska jak Makłowicz czy Grycan, to Magda Gessler została głównym jurorem programu.

To oznacza, że jesienią Magda Gessler pojawi się w naraz w dwóch produkcjach, bo poza premierą brytyjskiego formatu, TVN będzie kontynuował kolejny sezon Kuchennych rewolucji.

Pytana w związku z tym o niezwykle intensywny nadchodzący sezon w telewizji, Gessler wyraziła wdzięczność dla szefów stacji za wybór jej osoby do programu, choć równocześnie nieskromnie dodała, że po prostu "nie ma swojego klona!".

d4daa0l

Gessler zdradziła też, że niezmiernie się cieszy z nowego telewizyjnego projektu. Zapytana, jakim będzie jurorem, stwierdziła, że blisko jej do Gordona Ramsaya, choć zamierza być jego nieco łagodniejszą wersją. Dlaczego?:
- Chyba będę Gordonem Ramsayem. Jego metody może są ostre, ale go rozumiem, bo on żyje w kraju, w którym jest wiele miejsc, gdzie można nauczyć się gotowania. My zaczynamy od ziemniaka. - wyznała Gessler.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. kadr z programu "DDTVN")
Źródło: (fot. kadr z programu "DDTVN")

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4daa0l

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4daa0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4daa0l