Trwa ładowanie...

Magda Gessler dziękuje służbie zdrowia. Zamieściła refleksyjny post

Magda Gessler postanowiła podziękować medykom i wszystkim, którzy dbają o wspólne dobro w czasie pandemii. Zrobiła to jak zawsze, we właściwym dla siebie stylu.

Magda Gessler dziękuje służbie zdrowia. Zamieściła refleksyjny postŹródło: ONS.pl
d4ii3nc
d4ii3nc

Pandemia koronawirusa dotknęła praktycznie wszystkie gałęzie gospodarki. W trudnej sytuacji znalazła się branża gastronomiczna. Wiele restauracji walczy o przetrwanie. Sposobem na to jest zmiana trybu pracy i oferowanie cateringu. Niektóre lokale włączyły się w pomoc służbie zdrowia i przekazują posiłki medykom walczącym z wirusem na pierwszej linii frontu.

Do restauratorów oferujących pomoc dołączyła Magda Gessler. - Restauracje pomagają służbie zdrowia. My pomagamy pielęgniarkom. Dajemy też jedzenie na SOR w szpitalu na Wołoskiej. Ten oddział jest najbardziej narażony – wyjawiła, goszcząc w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz wideo: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Gessler dodatkowo, podobnie jak inni celebryci, nawołuje fanów do pozostawania w domach w czasie kwarantanny. Szczególnie w okresie świąt – zdaniem restauratorki powinno się je spędzić w domowym zaciszu, w jak najskromniejszej formie. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" stara się być w tym czasie w stałym kontakcie z fanami, toteż zachęca ich do przemyśleń i dyskusji, wypowiadając się w mediach społecznościowych na bieżące tematy.

d4ii3nc

Ostatnio nawiązała do planowanych na maj wyborów. Zdaniem gwiazdy "Kuchennych rewolucji" przymusowa izolacja może zmusić Polaków do głębszego zastanowienia się nad sobą i sytuacją w kraju, a co za tym idzie, nad zmianą wyboru swojego kandydata.

Teraz, niewątpliwie na fali Światowego Dnia Zdrowia, osobiście podziękowała medykom za ich służbę. Podziękowała także wszystkim, którzy w czasie pandemii troszczą się o dobro i zdrowie innych. I zrobiła to w swoim, nostalgicznym stylu. Zresztą, zobaczcie sami:

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d4ii3nc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ii3nc