RozrywkaMagda Gessler była ofiarą przemocy! Miała zaledwie 14 lat

Magda Gessler była ofiarą przemocy! Miała zaledwie 14 lat

Magda Gessler była ofiarą przemocy! Miała zaledwie 14 lat
Źródło zdjęć: © PAP/EPA

13.05.2017 16:41, aktual.: 15.05.2017 07:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Restauratorka i gwiazda telewizji na swoim facebookowym profilu wyznała, co ją spotkało. Impulsem do podzielenia się z fanami wspomnieniami sprzed lat był pełen przemocy filmik udostępniony w sieci, pokazujący nastolatki znęcające się nad koleżanką.

"Jak miałam 14... lat ostatni rok szkoły podstawowej... koleżanki zamknęły mnie na weekend w garderobie w stroju gimnastycznym.., nigdy nie zapomnę uczucia bezsilności i klaustrofobii... uratował Mnie przyjaciel z klasy. Z moją babcią Ireną.., w niedzielę wieczór... dozorca otworzył drzwi podziemnej, ciemnej garderoby. Rodzice za granica, a babcia bliska zawału...!!!! szukała mnie przerwie dwie doby :
((" - napisała Gessler (pisownia oryginalna) i udostępniła nagranie.

Gwiazda, która w dojrzałym życiu świetnie sobie radzi, robiąc zawrotną karierę, jako dziecko nie była pewna siebie. Przez wiele lat wychowywali ją dziadkowie. Jej rodzice w tym czasie skupiali się na pracy zawodowej. Mama Gessler była jeszcze nastolatką, kiedy Magda przyszła na świat.

- Tata mi mówił, że lekarze odradzali jej urodzenie dziecka. Ona miała wtedy 18 lat i gruźlicę. Poród był dla niej niebezpieczny. Ale jestem na świecie. Tylko że potem od razu jej mnie odebrano, bo nie mogła karmić, a nawet mnie dotykać. To trwało rok. To jest powód moich kłopotów. Zajęli się mną babcia i dziadek, byli dla mnie najbliższymi osobami przez długie lata. Od nich dostałam największą porcję miłości bezwarunkowej - przyznała w wywiadzie udzielonym "Twojemu Stylowi".

Obraz
© Facebook.com

- Oni naprawdę nie umieli dać sobie rady ze mną i moim bratem. A ojciec... on zajmował się swoimi sprawami. Był potwornym egocentrykiem. Ambitny Skorpion. Poświęcał się swojej pasji, a mama mu w tym pomagała. Robiła korektę jego tekstów. Ale też była odpowiedzialna za dom, często finansowo, bo ojciec umiał pięknie trwonić pieniądze - dodała.

Gessler czuła się niechcianym dzieckiem. W efekcie wyrosła na dziewczynę, a później kobietę, o niskiej samoocenie, co sama często przyznaje w rozmowach z mediami. Nie zmieniły tego nawet liczne sukcesy zawodowe. Trudne dzieciństwo wpłynęło na jej sposób bycia jako nastolatki - niepewna siebie dziewczynka stała się ofiarą przemocy. Od zdarzenia minęły dekady, jednak niewiele się zmieniło. Inne podejście do wychowywania dzieci nie wyeliminowało to przemocy wśród młodzieży.

Pod wpisem Gessler natychmiast zaroiło się od komentarzy. Restauratorka też jeden zostawiła: "Ta agresja ma swoje korzenie... często to brak tolerancji i chorobliwa zazdrość :)‼‼‼bbb ci współczuję, oferuję pomoc i wspólną kolację" (zachowano oryginalną pisownię).

Na film, a raczej przerażające zachowanie nastolatków uczących się w jednej z gdańskich szkół, zareagował także Filip Chajzer.

Gwiazda tak opowiadała o swojej rodzinie:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (139)
Zobacz także