Magda Gessler bohaterką afery. Nie chciała próbować "Gigaśmierdziela"

Magda Gessler próbowała niejednego burgera w "Kuchennych rewolucjach"
Magda Gessler próbowała niejednego burgera w "Kuchennych rewolucjach"
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

22.11.2022 15:58, aktual.: 22.11.2022 17:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler została zaproszona na otwarcie Food Hallu w Poznaniu. Jedna z burgerowni uznała jej ocenę za nieprofesjonalną i nierzetelną.

W miniony weekend w Poznaniu otwarto food hall, czyli duży punkt gastronomiczny skupiający wiele knajp w jednym miejscu. Na otwarcie zaproszono Magdę Gessler. Niestety zachowanie restauratorki nie spodobało się właścicielom jednej z burgerowni. Podobno Gessler nie chciała spróbować ich burgera, a gdy w końcu to zrobiła, oceniła go na "do dupy".

Na fanpage'u na Facebooku burgerownia opisała sytuację z Gessler: "Jeśli chodzi o Magdę Gessler, zawiedliśmy się strasznie... Burgera specjalnie ze Śląska przyjechał przygotować zwycięzca "Master Chefa' Mateusz Güncel, z którym współpracujemy od samego powstania pomysłu Giga Buły".

Podobno restauratorce nie spodobała się już sama nazwa burgera, która może faktycznie niektórym nie wydawać się zbyt zachęcająca. Gigaśmierdziel - bo o nim mowa – podobno czekał aż 30 minut, by Gessler zdecydowała się go spróbować.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Gdy Magda Gessler usłyszała nazwę 'Gigaśmierdziel', nasza super, telewizyjna gwiazda od razu zaczęła grymasić. Burger leżał i czekał ponad 30 min, zanim pani Magda go spróbowała… Spróbowała to dużo powiedziane, ledwo skubnęła (edit: polizała) mięso i powiedziała po prostu 'do dupy', a na sam koniec poleciła innego burgera. Oprócz tego pani Magda stwierdziła, że mięso nie jest przygotowywane na grillu, a na tłuszczu. Sądziliśmy, że kubki smakowe pani Magdy są w stanie rozróżnić tak istotny szczegół w burgerze".

Burgerownia twierdzi, że Gessler nie spróbowała ani bułki, ani sosów do burgera, a jej werdykt oceniła na niesprawiedliwy. "Na tym testy się zakończyły. Brak próby bułki, serów, sosów czy pozostałych dodatków. Magda Gessler - nierzetelna opinia praktycznie bez testu. Zero profesjonalizmu. Cieszymy się, że nikt nie dostał z tacki […]".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także