RozrywkaMagda Gessler bezkonkurencyjna. "Kuchenne rewolucje" największym hitem stacji?

Magda Gessler bezkonkurencyjna. "Kuchenne rewolucje" największym hitem stacji?

Magda Gessler bezkonkurencyjna. "Kuchenne rewolucje" największym hitem stacji?
Źródło zdjęć: © AKPA
Urszula Korąkiewicz

07.03.2017 11:59, aktual.: 25.05.2017 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler ma powody do zadowolenia. Jej program nie tylko cieszy się niezmiennie sporym zainteresowaniem, ale co więcej, po kilkunastu sezonach wciąż potrafi zainteresować widzów i z odcinka na odcinek przyciągać ich coraz więcej.

W obecnym sezonie oglądalność "Kuchennych rewolucji" rośnie z odcinka na odcinek. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, pierwszy z nich oglądało 2,20 mln widzów, drugi - 2,54 mln, a trzeci - 2,63 mln. W czasie emisji show Magdy Gessler TVN jest liderem rynku telewizyjnego. Drugie miejsce należy do TVP1, emitującej w tym czasie „Sprawę dla reportera”. Dalej plasują się: Polsat (filmy fabularne, „Przyjaciółki” i „Zdrady”) oraz TVP2 (filmy fabularne).

Emitowane w analogicznym okresie, wiosną ubiegłego roku trzy pierwsze odcinki trzynastej serii „Kuchennych rewolucji” gromadziły średnio 2,13 mln osób. Jesienią natomiast po trzech odcinkach "Kuchenne rewolucje" przyciągnęły 1,79 mln widzów. Obecnie program ogląda ok. 665,8 tys. osób więcej, bo średnio 2,45 mln. Śledzicie „Kuchenne rewolucje”? Co sądzicie o najnowszym sezonie?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: "MasterChef": jurorzy zdradzają sekrety programu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także