"Mad Men": Matthew Weiner szczerze o swoim serialu

"Mad Men": Matthew Weiner szczerze o swoim serialu
Źródło zdjęć: © Sundance Channel

14.05.2012 11:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w czerwcu kanał filmowy Sundance Channel pokaże pierwszy odcinek cieszącego się uznaniem krytyków i wyróżnionego wieloma nagrodami serialu *"Mad Men".*

Serial jest naszpikowany charakterystyczną mieszanką czarnego humoru, ekscytujących historii oraz solidnie skonstruowanych postaci, z którymi widzowie łatwo się utożsamiają.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,27020,title,Mad-Men,serial.html )**

Matthew Weiner, twórca serialu, skomentował specjalnie dla Sundance Channel:

- Moim zdaniem ten serial bardzo wiernie odzwierciedla tamte czasy. Ale, co najważniejsze, nawet kiedy usuniemy z niego całą zewnętrzną oprawę, tj. cygańskie spódnice, wypełnione dymem sale konferencyjne oraz kapelusze filcowe, zauważymy, że postacie z serialu są bardzo współczesne. Ludzie mogą postrzegać tamte czasy jako okres niewinności, a one wcale takie nie były – z każdym odcinkiem staje się to coraz bardziej jasne. Dzisiejszy widz może się w pełni utożsamiać z bohaterami serialu - niezależnie od tego, czy zastanawia się, jak się wspiąć niepostrzeżenie po drabinie korporacyjnej, czy próbuje zachować kontrolę nad swoim skomplikowanym życiem.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,27020,title,Mad-Men,serial.html )**

Premierowy odcinek pierwszego sezonu serialu "Mad Men" w czwartek, 7 czerwca, o godzinie 22:00 na kanale Sundance Channel.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także