Trwa ładowanie...
mad men
14-05-2012 11:34

"Mad Men": Matthew Weiner szczerze o swoim serialu

Share
"Mad Men": Matthew Weiner szczerze o swoim serialuŹródło: Sundance Channel
d16aciv

Już w czerwcu kanał filmowy Sundance Channel pokaże pierwszy odcinek cieszącego się uznaniem krytyków i wyróżnionego wieloma nagrodami serialu *"Mad Men".*

Serial jest naszpikowany charakterystyczną mieszanką czarnego humoru, ekscytujących historii oraz solidnie skonstruowanych postaci, z którymi widzowie łatwo się utożsamiają.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,27020,title,Mad-Men,serial.html )**

d16aciv

Matthew Weiner, twórca serialu, skomentował specjalnie dla Sundance Channel:

- Moim zdaniem ten serial bardzo wiernie odzwierciedla tamte czasy. Ale, co najważniejsze, nawet kiedy usuniemy z niego całą zewnętrzną oprawę, tj. cygańskie spódnice, wypełnione dymem sale konferencyjne oraz kapelusze filcowe, zauważymy, że postacie z serialu są bardzo współczesne. Ludzie mogą postrzegać tamte czasy jako okres niewinności, a one wcale takie nie były – z każdym odcinkiem staje się to coraz bardziej jasne. Dzisiejszy widz może się w pełni utożsamiać z bohaterami serialu - niezależnie od tego, czy zastanawia się, jak się wspiąć niepostrzeżenie po drabinie korporacyjnej, czy próbuje zachować kontrolę nad swoim skomplikowanym życiem.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,27020,title,Mad-Men,serial.html )**

Premierowy odcinek pierwszego sezonu serialu "Mad Men" w czwartek, 7 czerwca, o godzinie 22:00 na kanale Sundance Channel.

d16aciv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16aciv
d16aciv