Maciek zostawił Anię dla innej. Widzowie dawno nie byli tak oburzeni

Maciek rozstał się z Anią. Uczestniczka została bez pary
Maciek rozstał się z Anią. Uczestniczka została bez pary
Źródło zdjęć: © Instagram, @loveislandwyspamilosci

17.03.2021 08:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas ostatniego odcinka "Love Island" działo się naprawdę dużo. Widzowie zostali zaskoczeni m.in. rozstaniem Maćka z Anią. Jak zareagowali?

Podczas wtorkowego odcinka widzowie zobaczyli, jak nowe uczestniczki, Dominika i Zera, próbują zdobyć sympatię mężczyzn znajdujących się na wyspie. Pierwsza z nich, tuż po wejściu do programu, miała randkę z Piotrkiem. Chłopak wyznał, że spodobała mu się uczestniczka. Zera zdecydowała się walczyć o względy Maćka, który tworzył parę z Anią.

Chłopak zdecydował się porozmawiać z Anią. Chłopak podjął decyzję, żeby nie kontynuować z nią relacji, bo nie jest nią zainteresowany. Wyznał, że tak bardzo spodobała mu się Zera, że zdecydował się ją lepiej poznać i z nią spróbować stworzyć parę na "wyspie miłości".

Maciej Zostawił Anię dla Zery. Widzowie są oburzeni

- Zdałem sobie sprawę, że ta relacja, którą gdzieś tam miałem z Anią, była taką boją na przetrwanie - wyznał Maciek nowej uczestniczce i zdradził, co było powodem takiej decyzji. - W ogóle nie czułem do niej ognia, takiego pociągu, jaki czuję do ciebie - stwierdził.

Później zdecydował się na rozmowę z Anią. - Idę w kierunku Zery - wyznał dziewczynie. - No zauważyłam w nocy, tak myślałam. Nawet mnie nie przytulałeś ani nic - odpowiedziała uczestniczka. - Przemyślałem wszystko, co między nami było. Troszeczkę to takie naciągane było. Nie widziałem w tym sensu - dodał Maciek.

Ania nie kryła zdziwienia - jej zdaniem sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Dziewczyna nie kryła oburzenia, ale zdecydowała się rozstać z chłopakiem bez robienia awantur. Zaoferowała mu wsparcie. - Jakby co, to zawsze możesz do mnie przyjść i pogadać - wyznała.

Fani "Love Island" również byli zaskoczeni. Nie kryli oburzenia decyzją Maćka. "Cofam wszystko to, co wcześniej dobrego o nim myślałam" - stwierdziła jedna z internautek. "Ja nigdy nie zrozumiem, co faceci mają w tych swoich łbach. Oby szybko tego pożałował..." - dodała. "Szkoda Ani... Widać, że cierpi. Przytuliła go, ale w głębi na pewno chciała mu przywalić w ten czerep" - dodała fanka. "Tragedia! Co za chłop. Najpiękniejsza dziewczyna w willi... Będziesz żałował!" - stwierdziła internautka.

Zobacz także: Pary z "Love Island", które się rozstały

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także