Trwa ładowanie...

Maciek Dowbor mistrzem zwijania patelni!

Maciek Dowbor mistrzem zwijania patelni!Źródło: Polsat
d4l2zql
d4l2zql

Myślisz, że widziałeś już wszystko? Jesteś w błędzie. Złamiemy kolejne bariery, zaszokujemy Cię jeszcze bardziej! „Światowe Rekordy Guinnessa” – nowa edycja, jesienią w Polsacie!

„Światowe Rekordy Guinnesa 2010” to wyjątkowe widowisko telewizyjne, zrealizowane wiosną tego roku przez Telewizję POLSAT w Rzymie. Maciej Dowbor, gospodarz tego niecodziennego show, spotka się z rekordzistami najnowszej edycji „Księgi Rekordów Guinnessa”. A przy okazji pracy przy programie Maciek odkrył w sobie zupełnie nowy talent! Jaki?

Otóż dziennikarz nauczył się zwijać w rulon..... patelnię! Swoimi umiejętnościami pochwalił się podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji POLSAT i zrobił na wszystkich naprawdę ogromne wrażenie.

Zwijanie patelni to jedna z dyscyplin rekordów Guinnessa. Całą gamę niecodziennych umiejętności i tegorocznych rekordzistów będzie można podziwiać w Polsacie w soboty o godz. 17.45 w show "Światowe Rekordy Guinnessa 2010".

W programie zobaczymy śmiałków, którzy na oczach całego świata chcą wykazać się umiejętnością lub cechą pozwalającą wpisać ich do „Księgi Rekordów Guinnessa”. Księga wydawana jest co roku i zawiera udokumentowane rekordy świata. Pierwsza edycja ukazała się w 1955 roku, a jej wydawcą był browar Guinness.

d4l2zql

Poznamy ludzi, którzy specjalnie do tego programu przybywają z różnych, najdalszych stron naszego globu i odważyli się pokonać własne słabości, by zadziwić cały świat. Jedni uczestnicy nas rozśmieszą swoją pomysłowością lub wręcz brawurą, inni zaskoczą niezwykłymi zdolnościami, wyczyny jeszcze innych nas przerażą, a nawet wprawią w osłupienie. Wszystkich warto poznać. Tradycyjnie nie zabraknie też polskich akcentów. Oto, co nas czeka w najnowszych wydaniach tego programu, czyli najciekawsze światowe rekordy Guinnessa 2010.

Ponadludzka wytrzymałość i fantastyczna zręczność to cechy, które charakteryzują pierwszego z zapowiadanych bohaterów tej edycji. Tedd Batchelor (Człowiek-Pochodnia) spróbuje pobić rekord, polegający na jak najdłuższym wytrzymaniu w płomieniach. Poprzedni rekord: 2 minuty i 38 sekund również należy do niego (2004 rok). Dotychczas nikt nie potrafił pobić jego rekordu. Natomiast Skye Broberg będzie chciał jak najczęściej przejść przez… rakietę tenisową w ciągu 3 minut. Za każdym razem w inny sposób będzie przekładał przez siebie rakietę. To nowy rekord w Księdze Rekordów Guinnessa. Z kolei Ivo Grosche będzie zdejmował zębami z kobiet jak największą liczbę podwiązek. Czy pobije swój własny rekord z 2008 roku, który wynosi 26 sztuk w czasie 1 minuty? Stefano Goina umie najwięcej wykałaczek obracać w ustach równocześnie o 360 stopni, a Fuquan Wang – nawlec najwięcej igieł z zamkniętymi oczami w 1 minutę. Andrew Dahl potrafi nadmuchać nosem w 2 minuty najwięcej balonów.

W tym roku poznamy też ludzi tak szaleńczo odważnych, jak Bruno Meggiolaro, który potrafi utrzymać w ustach przez 30 sekund żywą… tarantulę. Bunthawee Siangwong będzie wkładał 10 żywych skolopendr do ust po kolei na czas. To zwierzęta jadowite, więc grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo…

W tegorocznej edycji „Światowych Rekordów Guinnessa” wystąpią również prawdziwi ulubieńcy publiczności: najbardziej wytatuowani ludzie świata, najbardziej owłosione ciało świata, posiadacze najdłuższych wąsów świata, czy też największego języka oraz najmniejsi i najwięksi ludzie na świecie.

d4l2zql

W tym programie zaprezentują się także prawdziwi siłacze. Kevin Fast będzie podnosił 500 kg - jak najdłużej. Ma już 3 rekordy tego rodzaju na swoim koncie. Czy uda mu się pobić nowy rekord? A Marcello Paredi postara się jak najdłużej podnosić 100 kg, ale pod wodą i na bezdechu.

Polski akcent tego programu: Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Litwinem Zydrunasem Savickasem w konkurencji przenoszenia ciężaru o wadze 300 kg na jak najdłuższą odległość.

Gospodarzem tego niewiarygodnego widowiska jest Maciej Dowbor - dziennikarz i prezenter telewizyjny, od 2005 roku związany z Telewizją POLSAT. Widzowie mogą oglądać jego relacje z najważniejszych wydarzeń kulturalno – towarzyskich w cotygodniowym magazynie „Się kręci”. Rokrocznie jest także gospodarzem koncertów podczas Sopot TOPtrendy Festiwal oraz Gal Sylwestrowych.

d4l2zql

Show „Światowe Rekordy Guinnessa 2010” na antenie Telewizji POLSAT już w najbliższą sobotę (18 września) o godz. 17.45!

Zobacz także:

[

Jurorzy poza godzinami pracy ]( http://teleshow.pl/gid,12148540,img,12150567,kat,1024837,title,Jurorzy-poza-godzinami-pracy,galeria.html )
[

Nie uwierzycie, jak Monika Olejnik wyglądała 20 lat temu! ]( http://teleshow.pl/gid,12135614,img,12135695,kat,1024837,title,Nie-uwierzycie-jak-Monika-Olejnik-wygladala-20-lat-temu,galeria.html )
[

Agnieszka Szulim przed laty ]( http://teleshow.pl/gid,12142075,img,12142266,kat,1024837,title,Agnieszka-Szulim-przed-laty,galeria.html )
[

Rusin: Miło na planie, g...no na ekranie! ]( http://teleshow.pl/gid,12141656,img,12141719,kat,1024837,title,Rusin-Milo-na-planie-gno-na-ekranie,galeria.html )

d4l2zql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l2zql