Trwa ładowanie...
11-12-2016 18:57

Maciej Stuhr pokazał synka w telewizji. Okazał się hipokrytą?

Tadeusz ma dopiero 3 miesiące i już zaliczył telewizyjny debiut. Zachowanie Stuhra nie wszystkim się spodobało.

Share
Maciej Stuhr pokazał synka w telewizji. Okazał się hipokrytą?Źródło: Europejskie Nagrody Filmowe
d36iw5g

Podczas gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych, Maciej Stuhr pojawił się na scenie z synkiem Tadeuszem na rękach. Nie umknęło to uwadze speców od show-biznesu. Ci natychmiast wytknęli spontaniczny czyn aktorowi, który przez lata apelował o uszanowanie prywatności. Stuhr walczył z mediami, zarzucając im, że wchodzą z butami w jego życie, a tymczasem niespodziewanie pojawił się z synem na ręku podczas poważnej imprezy transmitowanej przez stację TVN, a prowadzonej właśnie przez Macieja.

Czy gwiazdor słusznie zrobił, pokazując synka w telewizji po tym wszystkim? Takie pytanie zadaliśmy naszym czytelnikom w sondzie. Odpowiedziało ponad 3700 osób, a ich liczba ciągle rośnie, lecz proporcje odpowiedzi nie zmieniają się. Temat wzbudził sporo kontrowersji, jednak... Okazuje się, że większość czytelników, którzy oddali swój głos, była zdania, iż Stuhr nie zrobił nic złego.

59,2% głosujących zgodziła się ze stwierdzeniem: "Tak, to jego życie i mógł zmienić zdanie". Tylko 40,8% uważa, że Stuhr "zachował się jak hipokryta". A jak wy myślicie?

Maciej Stuhr wp.pl
Maciej Stuhr Źródło: wp.pl
d36iw5g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36iw5g
d36iw5g