Trwa ładowanie...
d21qv45

Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka w nowym serialu Canal + "Pisarze. Serial na krótko"

Stacja Canal + wyprodukuje nowy serial. W obsadzie znajdą się m.in. Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka. "Pisarze. Serial na krótko" będzie bardzo krótką, ale też niekonwencjonalną produkcją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka w obsadzie nowego serialu Canal+ "Pisarze. Serial na krótko"
Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka w obsadzie nowego serialu Canal+ "Pisarze. Serial na krótko" (Instagram/Canal+)
d21qv45

Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka w nowym serialu Canal +

Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka zagrają w nowym serialu Canal + pt. "Pisarze. Serial na krótko". Będzie to dość krótka produkcja - cztery odcinki trwające zaledwie po kilka minut. Każdy epizod opowiada zupełnie inną historię podsyconą humorem wysokiej próby.

Autorami scenariusza są Krzysztof Varga, Jakub Żulczyk, Dorota Masłowska i Katarzyna Nosowska. - Pomysł na "Pisarzy. Serialu na krótko" wziął się z dość banalnego przeświadczenia, że wybitni artyści mają nam do opowiedzenia bardzo fajne rzeczy, są wzruszający, błyskotliwi i dowcipni. Niestety, często media stawiają ich w niezręcznych rolach: pytają muzyków o politykę, pisarzy o modne ubrania, czy aktorów o ulubioną kuchnię. W naszym serialu poprosiliśmy jedynie wybitnych pisarzy o pisanie, zaś znakomitych aktorów o granie - powiedział Mikołaj Lizut, jeden z pomysłodawców projektu. Zapewnił też, że efekt będzie piorunujący.

d21qv45

Pierwsze dwa odcinki "Pisarzy. Serialu na krótko" zostaną wyemitowane 8 czerwca o godzinie 20:45 na antenie Canal +. Kolejne dwa tydzień później o tej samej porze. Cały serial będzie dostępny na platformach nc + GO i Player +.

d21qv45

Podziel się opinią

Share

d21qv45

d21qv45