Trwa ładowanie...
d34frs6

Maciej Sieradzky o udziale w"Project Runway": Wszystko poszło lawinowo

Share
Maciej Sieradzky o udziale w"Project Runway": Wszystko poszło lawinowo
Źródło: ONS.pl
d34frs6

Maciej Sieradzky dzięki udziałowi w programie TVN zyskał sympatię telewidzów i internautów. Jego fanpage na Facebooku śledzi kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Dzięki swoim minom i komentarzom doczekał się też fanpage’a pt. „Cytaty Macieja Sieradzky'ego – Project Runway”, który ma prawie 60 tys. fanów. Projektant przyznaje, że nie miał pojęcia, że jego miny i gesty wywołają taką reakcję.

– Idąc do programu, żartowałem, że będę na „Pudelku” i że będę miał fanpage z 10 tys. lajków. Ale to poszło lawinowo i chwilami tego nie ogarniam. Jeszcze rok temu nie przypuszczałbym też, że będę z Tomaszem Ossolińskim na ty i będę mógł sobie pozwolić z nim na żarty – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Maciej Sieradzky, finalista programu „Project Runway”.

Projektant mieszka i pracuje w rodzinnej Łodzi, z którą jest mocno związany. Jednak chce spróbować swoich sił w Warszawie, gdzie jest więcej możliwości rozwoju. W związku z tym zamierza przeprowadzić się do stolicy na jakiś czas. Tu też od września studiuje w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru.

d34frs6

– Planuję przeprowadzić się od czerwca do Warszawy na próbę – na miesiąc lub dwa. Ale absolutnie nie mam ciśnienia, żeby tu być na stałe. Tu się więcej dzieje, to jest oczywiste. Ale Łódź też jest super miastem – deklaruje młody projektant.

Sieradzky rozpoczął przygodę z projektowaniem ubrań zanim trafił do show TVN-u. W 2010 roku założył markę dzky., którą chce nadal rozwijać. Jego rzeczy to codzienne propozycje, jak: bluzy, T-shirty, sukienki czy akcesoria, np. torby i plecaki. Realizuje też indywidualne projekty na potrzeby sesji zdjęciowych czy koncertów. Jego ubrania można kupić online. – Starsze modele ubrań są już dostępne na shwrm.pl. W ciągu kilku dni powinno być też parę nowych propozycji. We wrześniu lub październiku chciałbym już wypuścić nową kolekcję, ale zobaczymy, jak to wszystko się potoczy – mówi Maciej Sieradzky.

Maciej Sieradzky to młody projektant, finalista programu TVN „Project Runway”. W 2013 roku był finalistą prestiżowego konkursu „Złota Nitka”. Jak twierdzi, projektowanie jest jego sposobem na wyrażenie emocji.

d34frs6

Podziel się opinią

Share
d34frs6
d34frs6