Trwa ładowanie...
23-08-2016 15:08

Maciej Musiał cieszy się z dostania na studia: "Może będę dobrym aktorem"

Share
Maciej Musiał cieszy się z dostania na studia: "Może będę dobrym aktorem"Źródło: AKPA
dttaup5

Maciej Musiał w tym roku dostał się na wymarzone aktorstwo. Spośród dwóch uczelni wybrał Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Dzisiaj cieszy się, że w końcu udało mu się spełnić swoje pragnienie.

Po zdaniu matury aspirujący aktor nie złożył papierów do szkoły teatralnej. Dał sobie kilka miesięcy przerwy, gdyż jak wówczas twierdził, nie miał czasu na studiowanie. Wszystko zmieniło się w tym roku. Musiał wziął się w garść i postanowił zawalczyć o swoje marzenia. Sukces dodał mu tylko pewności siebie.

- Wydaje mi się, że jeżeli chce się coś robić dobrze to trzeba się temu poświęcić, trzeba się tego nauczyć. Umiejętności i talent to jedno, ale jest jeszcze ciężka praca i wydaje mi się, że tam w Krakowie pod okiem solidnych profesorów może będę dobrym aktorem - przyznał celebryta w rozmowie z naszą reporterką.

dttaup5

Podczas egzaminów wstępnych Maciej Musiał spotkał się z wieloma aktorskimi zadaniami. Które z nich sprawiło mu najwięcej trudności? Aby się tego dowiedzieć, obejrzyjcie nasze wideo.

http://aleseriale.pl/title,Maciej-Musial-cieszy-sie-z-dostania-na-studia-Moze-bede-dobrym-aktorem,wid,161769,wiadomosc.html?ticaid=617995

dttaup5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dttaup5
dttaup5