Trwa ładowanie...

Maciej Chmiel, szef TVP2, podziękował Grażynie Torbickiej za współpracę

Maciej Chmiel, szef TVP2, podziękował Grażynie Torbickiej za współpracęŹródło: ONS.pl
d22qpdk
d22qpdk

Grażyna Torbicka po 31 latach pracy pożegnała się z Telewizją Polską. Jak sama przyznała, poczuła, "że to dobry moment, by spojrzeć na świat z innej perspektywy". Teraz krótki komunikat wydał również Maciej Chmiel, dyrektor TVP2.

- Dziękuję bardzo Grażynie Torbickiej za wspólny czas w Dwójce i życzę Jej wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - napisał szef Dwójki (zachowano oryginalną pisownię).

Czy to oznacza, że dziennikarka wkrótce rozpocznie współpracę z konkurencyjną stacją? Przypomnijmy, że już na początku października ub.r. pojawiły się pierwsze informacje na temat transferu dziennikarki do TVN. Wówczas jednak TVP wystosowała w tej sprawie specjalne oświadczenie:

"Informacja, jakoby Grażyna Torbicka planowała przejście z TVP2 do stacji komercyjnej, jest nieprawdziwa. Telewizja Polska niezwykle ceni sobie profesjonalizm pani Grażyny Torbickiej, merytorykę przygotowywanych przez nią programów i nieoceniony wkład w realizację misji telewizji publicznej".

d22qpdk

Teraz, gdy Torbicka otwarcie przyznała, że opuszcza mury na Woronicza, inne stacje przyjmą ją z otwartymi ramionami. Nic więc dziwnego, że znów pojawiły się plotki, jakoby szefowie TVN Fabuła (kanał emitujący filmy fabularne, seriale i programy) szykowali dla niej miejsce wśród swoich pracowników. Tę informację zdementowała jednak Joanna Górska, szefowa działu PR w Grupie TVN.

- Grażyna Torbicka nie przechodzi do TVN - poinformowała.

Jaki los czeka w takim razie kultową prezenterkę? Co dalej z jej karierą? Tego z pewnością dowiemy się wkrótce.

Zobacz także: #dziejesienazywo: Maciej Chmiel, szef TVP2: "Chcę z widzem rozmawiać serio"

d22qpdk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22qpdk