Trwa ładowanie...

"MacGyver": Zobacz zwiastun nowej serii

Share
"MacGyver": Zobacz zwiastun nowej serii
Źródło: kadr z YouTube
d4dac7k

Premiera nowego MacGyvera coraz bliżej. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, w którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się nowy odtwórca roli kultowego bohatera. Wideo robi wrażenie!

Nadchodząca produkcja będzie nosiła taki sam tytuł jak oryginał. Cykl przedstawi losy dwudziestoparoletniego MacGyvera, który zostaje zaangażowany do tajnej organizacji, gdzie wykorzysta swój talent do rozwiązywania problemów w zmyślny, niekonwencjonalny sposób.

W roli głównego bohatera Richarda Deana Andersona zastąpi Lucas Till. Aktor jest kojarzony ostatnio z serią filmów "X-Men", w których wciela się w postać Alexa Summersa/Havoka. Aktor ma w swoim dorobku role w takich filmach jak m.in. "Spacer po linie" i "Stoker".

Za produkcję nowego MacGyvera jest odpowiedzialny James Wan ("Piła", "Obecność", "Naznaczony", "Szybcy i Wściekli 7"). Scenariusz natomiast napisał R. Scott Gemmill ("Agenci NCIS: Los Angeles"). Reżyserem pierwszego odcinka jest David Von Ancken ("Californication", "Hell on Wheels", "Salem", "Pamiętniki wampirów").

d4dac7k

Serial będzie nadawany na antenie stacji CBS. Premiera planowana jest na jesień 2016 roku. Nie możecie się doczekać? Obejrzyjcie zwiastun!

d4dac7k

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dac7k
d4dac7k