"M jak miłość": zmiany w serialu TVP2. Znikną kolejni bohaterowie

Ilona Janyst, wcielająca się w rolę serialowej Anety, nie zamierza wracać do serialu
Ilona Janyst, wcielająca się w rolę serialowej Anety, nie zamierza wracać do serialu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.01.2022 07:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzów "M jak miłość" znów czekają zmiany. Z produkcją pożegnają się kolejni aktorzy, a co za tym idzie, z ekranów znikną ulubieni bohaterowie. Kto tym razem?

W ostatnich miesiącach fani telenoweli "M jak miłość" nie mogą narzekać na nudę. Scenarzyści kończą wątki jednych bohaterów, robiąc tym samym miejsce w serialu dla nowych postaci. Czasami wynika to z woli samych aktorów, którzy szukając innych zawodowych wyzwań, decydują się rozstać z produkcją, a czasem z odgórnej decyzji twórców serialu.

Niedawno, w atmosferze skandalu, TVP zakończyła współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan, co dumnie ogłosił w mediach społecznościowych sam prezes Jacek Kurski. Grana przez aktorkę postać Joanny Chodakowskiej zniknęła więc z ekranu, wybierając życie na emigracji. Wygląda na to, że niebawem los tej bohaterki podzielą kolejni.

Jak donosi "Super Express", Ilona Janyst, wcielająca się w rolę serialowej Anety, zamierza na dobre pożegnać się z telenowelą TVP2. Aktorka niedawno po raz kolejny została mamą i jak zapowiedziała już produkcji, nie zamierza wracać do serialu. Swojej przyszłości z "M jak miłość" najpewniej nie wiąże też jej serialowy partner, Maurycy Popiel.

Tabloid zauważył, że jego postać zniknęła z nowej czołówki. Dziennikarze "Super Expressu" dowiedzieli się zresztą, jak scenarzyści rozegrają wątek serialowej Anety i jej męża. Para z ekranu najprawdopodobniej także wybierze życie poza Polską. Młody lekarz zdecyduje się na lukratywny kontrakt w Wiedniu i zabierze rodzinę ze sobą. Widzowie po raz ostatni zobaczą Olka i Anetę 31 stycznia w 1633. odcinku telenoweli.

Przypomnijmy, że latem z obsadą "M jak miłość" rozstał się m.in. Paweł Deląg, a niedawno widzowie pożegnali Tomasza Oświecimskiego i jego serialową żonę graną przez Olgę Szomańską. Jak ujawnił aktor, decyzja o zakończeniu wątku lubianego przez widzów Andrzejka nie należała do niego.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (74)
Zobacz także