Trwa ładowanie...

"M jak miłość": wpadka w serialu. Chodzi o wiek dziecięcych aktorów

W "M jak miłość" jest coraz więcej dziecięcych postaci. Dawniej było inaczej, ale teraz, po 19 latach od wyświetlenia pierwszego odcinka, rodziny bohaterów bardzo się rozrosły. Niestety, jak się okazuje, postaci dziecięce bywają kłopotliwe.

"M jak miłość": wpadka w serialu. Chodzi o wiek dziecięcych aktorówŹródło: Materiały prasowe
dsrgun0

W "M jak miłość" jest co najmniej troje dzieci, które są niemal równolatkami. Niemal, bo dwa lata dzielące kuzynów w wieku przedszkolnym robią ogromną różnicę. Jednak osoby odpowiedzialne za dobieranie dziecięcych aktorów niekoniecznie tę różnicę widzą. Za to fani serialu, owszem. Podobno jedno z dzieci wygląda na rówieśnika starszego rodzeństwa. Czyżby ktoś niezbyt dobrze dobrał aktorkę do postaci?

Jak donosi serwis Se.pl, w 1459 odc. "M jak miłość" zobaczymy zabawę Mai i Helenki oraz Szymka. Cała trójka wygląda na rówieśników, ale niech was to nie zmyli. Maja jest od Szymka o dwa lata młodsza. Taka sama różnica wieku dzieli Maję i Helę. Helena i Szymek to dzieci, które, według scenariusza, urodziły się w tym samym roku i są o dwa lata starsze od Majki. Tymczasem dziecięca aktorka wcielająca się w córkę Izy i Marcina wcale nie wygląda na młodszą, wręcz przeciwnie.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Owszem, dzieci są różne i rosną w różnym tempie, ale postać Mai jest o tyle wyjątkowa, że już po raz kolejny budzi czujność widzów właśnie ze względu na niedopasowanie wieku aktorki.

dsrgun0

Przypominamy - w Maję wciela się Laura Jankowska, Helenkę gra Ola Trojanowska, a Szymka Staś Szczypiński. Adriana Kalska to serialowa Iza, Mikołaj Roznerski gra jej męża, Marcina.

Poniżej ujęcie z 1459 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" Kadr z "M jak miłość"
"M jak miłość" Źródło: Kadr z "M jak miłość"

Premierowe odcinki serialu można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2.

dsrgun0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsrgun0