Trwa ładowanie...
dqze12b

"M jak miłość": TVP podjęło decyzję w sprawie hitu Dwójki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"M jak miłość": TVP podjęło decyzję w sprawie hitu Dwójki
(MTL Maxfilm)
dqze12b

Ostatnie tygodnie były nerwowym czasem dla fanów seriali. Po zmianach w TVP pod znakiem zapytania stanęła przyszłość ulubionych hitów Polaków. Fani "M jak miłość" mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo produkcja zostaje w ramówce stacji.

Producent serialu "M jak miłość" przekazując decyzję Telewizji Polskiej o dalszej emisji odcinków serialu rozwiewa wszelkie wątpliwości. Telenowela będzie emitowana o tej samej, stałej porze na antenie TVP2 co najmniej do końca 2016 roku.

Producent odnosząc się do niepokojących informacji, które ostatnio pojawiły się w mediach, przypomina, że "M jak miłość" jest najbardziej oglądanym programem we wszystkich stacjach w Polsce. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, sezonie 2015 odcinki oglądało średnio 6,6 mln widzów, a najnowszy odcinek wyemitowany 22 marca 2016 roku obejrzało prawie 6,8 mln osób. Serial wygrywa bezkonkurencyjnie z wszystkimi programami telewizyjnymi całego tygodnia, zarówno w grupie ogólnej, jak i komercyjnej. Od początku sezonu 2015/2016 odcinki premierowe "M jak miłość" wygrały z innymi programami w 27 tygodniach emisji. Tylko dwukrotnie serial zajął drugie miejsce w rankingu oglądalności, a oba przypadki dotyczą meczy Eliminacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

dqze12b

Ceny reklam przy "M jak miłość" są najdroższe pośród wszystkich pozycji TVP2. Jednocześnie koszty produkcji są jednymi z najniższych pośród wszystkich polskich seriali w podobnym formacie emitowanych w prime time, dlatego "M jak miłość" jest serialem dochodowym, który przynosi zyski Telewizji Polskiej.

- Chcę podkreślić, że "M jak miłość" przygotowujemy zawsze z myślą o widzach, których oczekiwania są dla nas najważniejsze. W produkcję serialu zaangażowany jest zespół aktorów, twórców i producentów, którzy od lat ciężko pracują, żeby widzowie mogli śledzić losy ukochanej rodziny Mostowiaków – powiedział Tadeusz Lampka, prezes MTL Maxfilm.

- "M jak miłość" jest serialem misyjnym, ponieważ promuje tradycyjne, rodzinne wartości oraz porusza ważne problemy społeczne. Dlatego bardzo się cieszymy, że kontynuujemy emisje serialu na antenie Telewizji Publicznej, z którą jesteśmy związani od 16 lat – podsumował Lampka.

Zobacz także: Gwiazdy "M jak miłość" w "Kocham Cię, Polsko!"

dqze12b

Podziel się opinią

Share
dqze12b
dqze12b