Trwa ładowanie...
M jak miłość
12-12-2011 10:23

"M jak miłość": To ona oświadczy się Markowi!

Share
"M jak miłość": To ona oświadczy się Markowi!Źródło: MTL Maxfilm
d3eh0kw

Marek Mostowiak nie może opędzić się od kobiet, które chciałyby zawładnąć jego sercem. Bohater *"M jak miłość" ostatnio wylądował w mieszkaniu swojej dawnej ukochanej - Grażyny. Tym razem czekają go... oświadczyny! Kto poprosi Mostowiaka o rękę?*

Jak podaje "Super Express", Anna zaproponuje Markowi małżeństwo. Tym samym siostra Hanki będzie chciała zabezpieczyć młodym Mostowiakom ich przyszłość. Związek wdowca i Anny ma być jednak czysto formalnym interesem. Byłoby to "białe małżeństwo" - nie ma zatem mowy o seksie.

Mimo usilnych przekonywań szwagierki, Marek nie będzie zainteresowany jej propozycją. Za wszelką cenę będzie chciał pozbyć się natrętnej adoratorki. Czy swoim planem Annie uda się ustrzec Mostowiaka przed Grażyną?

d3eh0kw

Wydaje się, że ostatniego słowa nie powiedziała też Kasia, która od pewnego czasu mieszka wraz z rodzicami Marka w Grabinie. Czy którejś z kobiet uda się zastąpić w życiu Marka Hankę? Póki co zrozpaczony wdowiec nie dopuszcza do siebie nawet takiej myśli...

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d3eh0kw

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3eh0kw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eh0kw
d3eh0kw