Trwa ładowanie...

"M jak miłość": To nie koniec kłopotów doktora

Share
"M jak miłość": To nie koniec kłopotów doktora
Źródło: Kapif.pl
dhni33x

[

]( http://www.fakt.pl )
Dzięki roli doktora Artura Rogowskiego w serialu *"M jak miłość" zyskał sympatię tysięcy Polek. Spokojny, grzeczny, wpatrzony we własną żonę jak w przysłowiowy obrazek, kochający mąż i do tego świetny lekarz. Jego postać to prawdziwy ideał! Przynajmniej tak było do niedawna...*

dhni33x

Jednak Robert Moskwa ani trochę nie utożsamia się ze swoim bohaterem. – Rogowski to facet typu „do rany przyłóż". I bardzo fajnie.

Tacy ludzie pewnie gdzieś żyją, ale to kompletnie nie ma nic wspólnego ze mną, prywatnie. Kiedy gram w "M jak miłość", wewnętrznie mnie nosi! Irytuje mnie to, że stawia się znak równości między Rogowskim a Moskwą – stwierdził w jednym z wywiadów aktor.

Nic w tym dziwnego. W prawdziwym życiu Robert Moskwa to prawdziwy twardziel! Od 17. roku życia trenuje karate – gwiazdor zdobył już niejedną nagrodę: na zawodach i mistrzostwach Europy. Aktor lubi poczuć adrenalinę i emocje!

I nareszcie będzie miał do tego okazję także w serialu, bo doktora Rogowskiego dopadną nie lada kłopoty! Incydent, kiedy zostawił umierającego w szpitalu pacjenta bez opieki, ma swoje poważne konsekwencje. O Rogowskim rozpisze się lokalna gazeta. Lekarz zostanie zaatakowany – cała okolica dowie się o jego błędzie i o tym, że nie poniósł z tego tytułu konsekwencji. Czarne chmury zawisną też nad przychodnią Maria-Med i jej pracownikami...

dhni33x

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Michał Milowicz królem reklamy

Zobacz także:

[

TAKIEJ JEJ NIE ZNACIE! CZY KOŻUCHOWSKA WOLAŁABY UKRYĆ TE ZDJĘCIA? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

NAJGORĘTSZE DZIEWCZYNY! KTÓRA NAJSEKSOWNIEJSZA? JUŻ WIEMY! ]( http://teleshow.wp.pl/40-najgoretszych-serialowych-dziewczyn-6034034205869185g )
[

DZIŚ PEWNIE SIĘ TEGO WSTYDZĄ. KOMPROMITUJĄCE ZDJĘCIA! ]( http://teleshow.wp.pl/oni-powinni-wstydzic-sie-tych-kadrow-6026603423880321g )
[

ZOBACZ, JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )

dhni33x

Podziel się opinią

Share
dhni33x
dhni33x