Trwa ładowanie...

"M jak miłość": Teresa Lipowska o zawodowych planach

Share
"M jak miłość": Teresa Lipowska o zawodowych planach
Źródło: AKPA
df8w3m9

Teresa Lipowska nie przejmuje się wiekiem i nie zamierza rezygnować z kariery zawodowej. W tym roku zaangażowała się w kilka projektów, a dodatkowo nadal będzie też pracować na planie serialu "M jak miłość". Chociaż najchętniej nie zwalniałaby tempa, jak przyznaje, zdrowie nie zawsze pozwala jej na realizację wszystkich planów. Co jeszcze zdradziła gwiazda?

Teresa Lipowska debiutowała w 1957 roku na deskach warszawskiego Teatru Ludowego. Miała wówczas 20 lat. Od tego czasu zagrała w ponad osiemdziesięciu filmach i serialach oraz licznych spektaklach teatralnych, wielokrotnie użyczała też swojego głosu w dubbingu. W 2007 roku obchodziła półwiecze kariery zawodowej. Obecnie ma 78 lat i nadal pozostaje czynna zawodowo, mimo oficjalnej emerytury.

- Zawodowych planów mam bardzo dużo, chociaż mam już PESEL daleko posunięty, ale zupełnie mnie to nie interesuje. W planach mam oczywiście dalszą współpracę z serialem - mówi Teresa Lipowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

df8w3m9

Aktorka od 2000 roku występuje w popularnym serialu "M jak miłość", w którym kreuje postać Barbary Mostowiak. W 2016 roku oprócz pracy na planie serialu zamierza nadal brać udział w wieczorach poetyckich, zwłaszcza tych związanych z księdzem Janem Twardowskim. W styczniu tego roku minęła 10. rocznica śmierci poety, z tej okazji organizowane są liczne spotkania poświęcone jego pamięci oraz dorobkowi twórczemu.

- Mam kilka spotkań związanych z nim. Mam dubbing, który w tej chwili skończyłam, mam jakieś radio - mówi Teresa Lipowska.

Aktorka twierdzi, że planów zawodowych na najbliższy czas ma bardzo wiele, brakuje jej jednak zdrowia. Dlatego stara się dbać o siebie - je produkty bogate w witaminy i zażywa dużo ruchu na świeżym powietrzu.

- Trzeba po prostu wierzyć w to, że jutro będzie lepiej i już jest dobrze - zapewnia gwiazda.

df8w3m9

Podziel się opinią

Share
df8w3m9
df8w3m9