Trwa ładowanie...
30-07-2010 14:50

"M jak Miłość" świętuje w Gdyni!

"M jak Miłość" świętuje w Gdyni!Źródło: MTL Maxfilm
d3onfyj
d3onfyj

Gigantyczny tort, tłumy fanów - i gwiazdy. 21. sierpnia w Gdyni odbędzie się IV Zlot "M jak Miłość". Aktorzy, wspólnie z widzami, świętować będą dziesiąte urodziny serialu.

Na imprezie atrakcji nie zabraknie. Nad morze przyjadą największe gwiazdy "M jak Miłość" - z Teresą Lipowską i Witoldem Pyrkoszem na czele. W Gdyni pojawią się m.in. Kasia Cichopek, bracia Marcin i Rafał Mroczek oraz Przemek Cypryański - idole tysięcy nastoletnich widzów. A także utalentowane aktorki: Dominika Ostałowska, Andżelika Piechowiak, Małgorzata Pieńkowska i Bożena Stachura. I aktorzy: Krystian Wieczorek, Andrzeja Młynarczyk, Kacper Kuszewski, Robert Moskwa i Jacek Lenartowicz.

Tysiące autografów i pamiątkowych zdjęć - program imprezy jest napięty od pierwszej, do ostatniej sekundy! A jego punkt kulminacyjny to… huczne urodziny. Pierwszy odcinek "M jak Miłość" telewizyjna Dwójka wyemitowała na jesieni 2000 r. W Gdyni, serial świętuje więc jubileusz. Z tej okazji, organizatorzy chcą zgromadzić na Zlocie rekordową ilość… dziesięciolatków. I zapraszają na scenę wszystkie dzieci urodzone w 2000 r. (informacja o zgłoszeniach na stronie www.m-jak-milosc.pl od 30 lipca).

d3onfyj

Jedną z atrakcji imprezy będzie też koncert zespołu Dziewczyny. I konkursy, w których fani mogą bawić się razem z aktorami.

Na Zlocie rozegra się m.in. bitwa na transparenty oraz turniej, w którym dziewczyny - z Teresą Lipowską, Bożeną Stachurą i Andżeliką Piechowiak na czele - będą walczyć z chłopakami, pod dowództwem Rafała Mroczka, Przemka Cypryańskiego i Jacka Lenartowicza. A w finale goście zobaczą - przedpremierowo! - pierwszy odcinek 11. serii "M jak Miłość", który na antenie TVP 2 pojawi się dopiero 13 września. Zapraszamy!

d3onfyj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3onfyj