"M jak miłość": Październik pełen zwrotów akcji!
W "M jak miłość" jak w kalejdoskopie. Co chwila nowe barwy i zaskakujące zwroty akcji. A co zobaczymy na ekranie w październiku? Zdradę przed ślubem, próbę samobójstwa i… triumf prawdziwej miłości!
Przecieki z ''M jak miłość''
''M jak miłość''
Jej wybrankiem okaże się… Marcin Chodakowski! Prawdziwy "zakazany owoc"...
Kasia zacznie umawiać się z chłopakiem na sekretne randki, okłamując nie tylko Roberta, ale też całą rodzinę Mostowiaków.
''M jak miłość''
Marcin będzie miał szczęście w miłości i pecha na ringu.
Młody bokser zdecyduje się na ryzykowną walkę z Grimakowem - nieświadomy, że padł ofiarą intrygi Ryszarda… W starciu z silniejszym przeciwnikiem, Chodakowski nie będzie miał szans. I na ringu dojdzie do prawdziwej masakry.
Ryszard z mściwym uśmiechem będzie obserwował całe widowisko z pierwszego rzędu… Marcin tuż po walce trafi do szpitala.
''M jak miłość''
Z kolei Madzia znów spotka się z żoną Michała... Załamana dziewczyna tuż po wyjściu rywalki sięgnie po tabletki na uspokojenie - w dużych ilościach.
Kilka godzin później, gdy Paweł wróci do domu, jego przyjaciółka będzie już nieprzytomna... Czy lekarze zdołają dziewczynę uratować?
''M jak miłość''
Na koniec seria dobrych wiadomości! Już niedługo Mirka zdobędzie angaż w radiu - razem z Kingą. Wspólnie przyjaciółki zaczną pracować nad kolejnymi audycjami.
A Kwiatkowska swój nowy sukces postanowi uczcić w ramionach Irka…
''M jak miłość''
Kwiatkowska pojedzie z Kingą na jeden z wywiadów i nie da w ogóle przyjaciółce dojść do głosu. A gdy nagranie usłyszy naczelny… zaproponuje dziewczynie posadę!
- To najlepsza propozycja, jaką mi ostatnio złożono! - Mirka na myśl o pracy w radiu, będzie zachwycona. - Będziemy najlepszym duetem w tym kraju. Zobaczysz! Mam sto tysięcy pomysłów! Zaczniemy od Formuły 1. Wiesz, ilu tam jest przystojnych facetów?! I wszyscy przy forsie! Boże, dlaczego ja wcześniej o tym nie pomyślałam? Przecież dziennikarstwo to moje powołanie!
Co na to Kinga? Od słuchania koleżanki dostanie w końcu migreny… I po powrocie do domu od razu wyżali się mężowi:
- Jak się okazuje bezczelność jest wyżej ceniona niż fachowość!
Piotrek z trudem ukryje rozbawienie.
- Uzupełniacie się… I jak dobrze rozumiem, o to właśnie chodziło twojemu szefowi? Kochanie, zawsze warto mieć swojego prywatnego bulteriera… W trudnych sytuacjach spuszczasz go ze smyczy i sprawa załatwiona!
Jak długo Kinga wytrzyma z nową partnerką?
''M jak miłość''
W ”M jak miłość” mamy ostatnio wysyp sportowców. Do obsady serialu dołączył Mamed Chalidow, znakomity zawodnik MMA, który zagra samego siebie.
To właśnie z nim wywiad przeprowadzą serialowe dziennikarki Kinga i Mirka. Na wywiadzie jednak się nie skończy. Okaże się, że Kinga spodoba się sportowcowi, który przyniesie jej do domu kwiaty. Nie obędzie się bez zazdrości ze strony Piotra.
''M jak miłość''
Już wkrótce Mateusz pozna nowego kolegę - wnuczka Kolędy. Sprytnego 10-latka zagra Jakub Jankiewicz, który serca widzów podbił w serialach "Czas honoru", "Chichot losu" czy "Prosto w serce". A w jego serialową mamę - Ewę - wcieli się Dominika Kluźniak.
Nowy bohater - Antek - po raz pierwszy pojawi się na ekranie w połowie października, w 936. odcinku "M jak Miłość". I namówi Mateusza na kilka naprawdę szalonych przygód…
Przecieki z ''M jak miłość''
Serialowa Anna pozna Jerzego - pracownika opieki społecznej, który dotąd pomagał ojcu Uli. Oboje od razu połączy nić sympatii…
Przyjacielskie spotkania szybko zamienią się w prawdziwe randki!