Trwa ładowanie...

"M jak miłość" odc. 1452: Marcin sięgnie po broń [10 września 2019]

"M jak miłość". Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) marzą o szczęśliwym, spokojnym życiu, ale ich plany na przyszłość uparcie niszczy Artur (Tomasz Ciachorowski). Jak rozwinie się ten wątek po wakacyjnej przewie?

"M jak miłość" odc. 1452: Marcin sięgnie po broń [10 września 2019]Źródło: MTL Maxfilm
dgiqnbt
dgiqnbt

W 1452. odcinku "M jak miłość" Skalski nadal będzie zagrażał rodzinie Chodakowskich, a Marcin, by zapewnić bliskim bezpieczeństwo, sięgnie w końcu po broń. I nie tylko kupi pistolet, ale zacznie też regularnie trenować na strzelnicy pod okiem Jakuba. Iza ukryje się za to z dziećmi w siedlisku - cały czas chroniona przez Andrzejka oraz lokalną policję. A po kilku tygodniach odbierze zaskakujący telefon od ciotki Skalskiego.

- Artur do mnie zadzwonił... z Argentyny. Pojęcia nie mam, jak się tam dostał, pewnie na jakichś sfałszowanych papierach! Pytał, jak się czuję, czy sobie radzę… I jeszcze jedno. Kazał ci powiedzieć, żebyś się nie bała, ma teraz poważniejsze kłopoty na głowie... Ja sobie nawet zapisałam, co powiedział! "Naszą znajomość i wszystko, co nas kiedyś łączyło, uznaję za niebyłe". Marcin z początku będzie sceptyczny.

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Pieczyńska wygina się podczas pikniku z jogą

- Nie wierzę w te pogaduszki jego ciotki... To podpucha! Ten sukinsyn nigdy nie odpuści, nie on. Nie ma takiej opcji!
Później chłopak przyjedzie jednak do Grabiny i zapowie Izie, że być może naprawdę oboje mogą odetchnąć z ulgą.
- Jakub to sprawdza, ale jeśli wszystko się potwierdzi, to wracamy do domu i do normalnego życia!
- Bardzo się już za nim stęskniłam...

MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm

Tymczasem wyjazd Artura okaże się jednak kłamstwem. Szaleniec ukryje się w Polsce, głównie dzięki pomocy Kamila (Marcin Bosak), który - wbrew sobie - załatwi mu stały dostęp do gotówki.
- Wszystkie aktywa wujka Józefa, które udało mi się spieniężyć, przelałem już na konto na Cyprze. Możesz je podjąć w każdej chwili. (…) Byłem ci winien przysługę i na tym koniec!
- Byłeś mi winien, fakt. Nie, żebym ci wypominał, ale uratowałem twoją prawniczą du...ę, kuzynku.

dgiqnbt

Daria (Ewelina Gnysińska) - zakochana w Skalskim psychiatra - zaprosi go za to do swojego domu.
- Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że zdobędę się na takie szaleństwo.
- Wszyscy mnie skreślili, tylko ty jedna nie. Dzięki tobie zrozumiałem swoje błędy. I dla ciebie chcę być zupełnie innym człowiekiem! Tylko dla ciebie.

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory - na jubileuszowy, 20. sezon "M jak miłość" już od 10 września w TVP2.

MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
dgiqnbt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgiqnbt