Trwa ładowanie...

"M jak miłość": Nagi Rafał Mroczek i pewna fatalna pomyłka

Share
"M jak miłość": Nagi Rafał Mroczek i pewna fatalna pomyłkaŹródło: MTL Maxfilm
d3euft5

Związek Pawła i Asi z serialu *"M jak miłość" w dalszym ciągu sabotowany jest przez Jana. Kozłowski robi wszystko, by znów zbliżyć się do dawnej ukochanej. Bohater ma nowy plan skłócenia młodego małżeństwa. Ma zamiar wykorzystać w nim swoją siostrę.*

Jan nie daje spokoju Asi. Odwiedza dziewczynę w klinice i zaprasza do swojego domu pod Warszawą. Zduńska stara się jednak unikać spotkań z byłym ukochanym. Kozłowski wymyśla więc kolejną intrygę, tym razem skierowaną przeciwko Pawłowi. Mężczyzna sprowadza do Warszawy swoją siostrę (Katarzyna Ptasińska), która ma uwieść Zduńskiego.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,8478,title,M-jak-milosc,serial.html )**

d3euft5

Przebywając w mieszkaniu młodego małżeństwa, dziewczyna postanawia wziąć kąpiel. Niedługo potem do domu wraca Paweł. Myśląc, że to jego żona przebywa w łazience, Zduński decyduje się dołączyć do ukochanej. Zdejmuje więc ubranie i zupełnie nagi ukazuje się oczom zaskoczonej siostry Jana.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,8478,title,M-jak-milosc,serial.html )**

Fatalna pomyłka wprowadzi nerwową atmosferę w domu Zduńskich. Asia stanie się zazdrosna. Między małżonkami coraz częściej dochodzić będzie do spięć. Czy plan Jana zadziała i ukochana znów znajdzie się w jego ramionach? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3euft5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3euft5
d3euft5