Seriale polskieM jak miłość. Marzenka jest w ciąży z Andrzejkiem (odcinek 1457 - streszczenie)

M jak miłość. Marzenka jest w ciąży z Andrzejkiem (odcinek 1457 - streszczenie)

M jak miłość. Marzenka jest w ciąży z Andrzejkiem (odcinek 1457 - streszczenie)
Źródło zdjęć: © MTL Maxfilm
oprac. Anna Ryta

30.09.2019 11:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 1457. odcinku serialu "M jak miłość" emocje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Na początek: dobra wiadomość z Grabiny! Bo w premierowych odcinkach Marzenka (Olga Szomańska) wyzna Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński), że ich marzenie w końcu się spełniło i zostaną rodzicami.

Poza tym w serialu "M jak miłość" pojawią się dwie nowe bohaterki. Przygotowując się do egzaminów, Magda (Anna Mucha) zaprzyjaźni się z Inką, koleżanką ze studiów (w tej roli Martyna Kowalik). Chodakowska szybko jednak odkryje, że siostra dziewczyny - Justyna (Karolina Gibki) - jest maltretowana przez agresywnego męża. A Inka poprosi o pomoc Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) - jako prawnika.

Z kolei Lilka (Monika Mielnicka) zaproponuje Mateuszowi (Krystian Domagała), by przeżyli razem swój "pierwszy raz". Gdy dziewczyna zaprosi go na noc, junior zacznie od razu planować, jak oszukać rodzinę.

- Muszę tylko wykombinować, jak urwać się z domu, żeby nikt nie zauważył.
Lilka pośle mu w końcu ciepły uśmiech:
- Przyznaj się. Boisz się trochę?
- Co, ja? Skąd!
- Gadamy o tym już od dawna. Czas najwyższy przejść do działania. Tak strasznie cię kocham, wiesz? Najbardziej na świecie.

Tymczasem Ulę (Iga Krefft) znów czekają problemy. Jakubczyk (Michał Breitenwald) kolejny raz spróbuje wyłudzić od córki pieniądze. Załamana dziewczyna po pomoc jak zwykle zwróci się do Janka (Tomasz Kollarik). Nieświadoma, że jej małżeństwo czeka przez to spory kryzys, bo Bartek (Arkadiusz Smoleński) wciąż jest o Morawskiego szaleńczo zazdrosny.

Za to w finale: prawdziwa burza w życiu Łukasza (Jakub Józefowicz)! W premierowych odcinkach chłopak spróbuje namówić Katię (Joanna Jarmołowicz), by poddała się aborcji.

- Nie jesteśmy jeszcze gotowi na dziecko. Ani ty, ani ja. Nie mamy stałej pracy, mieszkania, ty dopiero zaczęłaś studia. To dla nas oznacza zero perspektyw. Na pewno sama też to czujesz...

A gdy Wojciechowski zdobędzie pieniądze i ustali termin zabiegu, jego ukochana będzie w szoku.
- Wszystko załatwiłeś? Ty gnoju! Ty cholerny, pieprzony dupku!

Czy Katia w końcu podda się i usunie ciążę? Co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się z kolejnego odcinka serialu "M jak miłość".

M jak miłość - odcinek 1457 - poniedziałek, 30.09.2019, o godz. 20:55 TVP2

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także