Trwa ładowanie...
01-12-2011 15:33

"M jak miłość": Krwawa bójka skończy się w szpitalu

"M jak miłość": Krwawa bójka skończy się w szpitaluŹródło: MTL Maxfilm
d1ox0f5
d1ox0f5

[

]( http://www.fakt.pl )
* Chociaż można było przypuszczać, że zdrada Andrzejowi Budzyńskiemu udzie na sucho, to nie koniec kłopotów. Prawnik z "M jak miłość" zostanie poważnie pobity i trafi do szpitala! Kto to zrobi?*

d1ox0f5

Wszystko zaczęło się od tego, że Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zdradził swoją narzeczoną Martę (Dominika Ostałowska) z piękną prawniczką Agnieszką (Magdalena Walach). Myślał, że nikt nie dowie się o jego czynie, ale niewierność skończyła się ciążą. Do tego okazało się, że dziecko, które Agnieszka nosi w sobie, ma poważną wadę serca.

Nie wszyscy jednak dowiedzieli się już o tym, kto jest ojcem dziecka. Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) dowie się o tym, gdy w końcu przeczyta list, jaki Agnieszka miała wysłać do niewiernego Andrzeja. I w 871. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 6 grudnia) pojedzie załatwić sprawę po męsku.

Postanowi, że Budzyński musi zapłacić za zdradę Marty i dlatego odwiedzi prawnika w kancelarii. By porozmawiać w cztery oczy, panowie wyjdą na parking. Rozmowa będzie naprawdę ostra.

- Jakim trzeba być sukinsynem, żeby wyciąć kobiecie taki numer? A te wszystkie cholerne deklaracje o uczuciu, rodzinie, ślub? - zaatakuje Tomek.

d1ox0f5

- Spokojnie, nie unoś się tak. Kochasz się w Agnieszce. Dlatego ta sprawa tak cię poruszyła? - zapyta bezczelnie Andrzej.

- Lepiej te najważniejsze argumenty zostaw dla Marty, bo wkrótce ci się przydadzą - stwierdzi Chodakowski. - Chyba nie powiesz Marcie? Nie możesz! - zaprotestuje prawnik. - Nie? A kto mnie powstrzyma? - sprowokuje Tomek.

I ta wypowiedź spowoduje panikę u prawnika i Budzyński uderzy policjanta.

Rozwinie się ostra bójka, a prawnik błyskawicznie wyląduje na chodniku. - I to by było na tyle! Cześć! - rzuci Tomek i odjedzie na motorze.

d1ox0f5

Nie będzie zdawał sobie sprawy z tego, że Budzyński będzie poważnie ranny i w wyniku urazów głowy straci przytomność. Prawnik trafi do szpitala. Co będzie dalej? Oglądajcie w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Poczytaj więcej o serialach

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d1ox0f5

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d1ox0f5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ox0f5