Trwa ładowanie...
27-01-2012 13:15

"M jak miłość": Kożuchowska sobie nie radzi!

Share
"M jak miłość": Kożuchowska sobie nie radzi!Źródło: Kapif.pl
dzvmlie

[

]( http://www.fakt.pl )
Po odejściu z *"M jak Miłość" kariera Małgosi Kożuchowskiej nabrała zawrotnego tempa. Aktorka stwierdziła więc, że przydałaby się jej specjalna opieka, by zapanować na wszystkimi obowiązkami.*

dzvmlie

Małgosia Kożuchowska już od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Jednak po śmierci jej serialowej bohaterki Hanki Mostowiak zainteresowanie jej osobą jeszcze wzrosło.

Nic więc dziwnego, że gwiazda doszła do wniosku, że potrzebuje osoby, której głównym zadaniem będzie czuwanie nad wszystkimi jej sprawami. Kożuchowska stwierdziła, że agencja, która zajmuje się wieloma aktorami, nie jest w stanie sprostać jej oczekiwaniom, dlatego postanowiła znaleźć PR menedżerkę, która będzie zajmować się tylko nią.

– Małgosia potrzebuje specjalnego wsparcia. Jest bardzo zapracowana i ma mnóstwo zajęć. Poszukiwała osoby, która o każdej porze byłaby otwarta na jej potrzeby – zdradza nam współpracownik Kożuchowskiej.

– Małgosia musi mieć nie tylko perfekcyjnie zorganizowany grafik, ale często wymaga pomocy również w nagłych sytuacjach. Ciężko pracuje na planie i w teatrze, a musi jeszcze bywać na wielu imprezach. Zdarza się, że nie daje rady sama odebrać na przykład biżuterii, w której musi pokazać się na bankietach – dodaje jej znajomy.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Irena Jarocka przegrała z chorobą. Tak wspominają ją znajomi

dzvmlie
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzvmlie
dzvmlie