Trwa ładowanie...

"M jak miłość": Koroniewska droższa od Herbuś

Share
"M jak miłość": Koroniewska droższa od Herbuś
Źródło: Kapif.pl
d3ilw01

[

]( http://www.fakt.pl )
Ta wiadomość może bardzo zdenerwować Edytę Herbuś (31 l.). Jak dowiedział się Fakt, Joanna Koroniewska (34 l.) podpisała kontrakt reklamowy z firmą kosmetyczną. Za promowanie jej produktów zarobi aż 400 tysięcy złotych! Co wspólnego ma z tym tancerka?

d3ilw01

Otóż gwiazda "M jak miłość" będzie reklamować tę samą firmę, z którą niedawno związała się Edyta Herbuś, ale jej stawka znacznie przewyższa zarobek tancerki z aktorskimi aspiracjami. Herbuś za swoje usługi otrzymała bowiem według naszych informacji 150 tysięcy złotych – czyli prawie trzy razy mniej niż Koroniewska. Jak to możliwe?

Sprawa okazuje się prosta. – Joanna Koroniewska to gwiazda najchętniej oglądanego serialu w telewizji. Ma też o wiele większy dorobek artystyczny niż Edyta Herbuś – zdradził Faktowi przedstawiciel agencji reklamowej, chcący zachować anonimowość.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, na niekorzyść tancerki mocno wpłynął także fakt, że jej wizerunek wielokrotnie już wykorzystywany był do reklamowania przeróżnych produktów – od środka stonkobójczego, przez napoje, telefony, aż po sportowe ciuchy.

Jednak ukochana Mariusza Trelińskiego (50 l.) nie powinna narzekać. W końcu 150 tysięcy złotych za jedną kampanię reklamową to i tak pieniądze, o których wielu może jedynie pomarzyć. A że inni dostają więcej? Cóż, trzeba zacisnąć zęby i jakoś się z tym pogodzić...

d3ilw01
d3ilw01
d3ilw01