Trwa ładowanie...
24-01-2012 12:58

"M jak miłość": Kacper Kuszewski w Tajlandii i Kambodży!

Share
"M jak miłość": Kacper Kuszewski w Tajlandii i Kambodży!Źródło: Prywatne archiwum aktorek
d2dfojk

[

]( http://www.fakt.pl )
Koniec roku był dla Kacpra Kuszewskiego (36 l.) wyjątkowo trudny. Cała Polska śledziła każdy gest i słowo granego przez niego wdowca po Hance Mostowiak. Nic dziwnego, że po wielu tygodniach stresu i harówki w *"M jak miłość" postanowił oderwać się od obowiązków. Sympatyczny aktor wybrał się do Azji na wspaniały urlop, o którym opowiada w Fakcie.*

d2dfojk

– Właśnie wróciłem z prawie trzytygodniowych wakacji, w czasie których udało mi się spełnić kilka marzeń za jednym zamachem. Po pierwsze pojechałem do południowej Azji, po drugie spędziłem Sylwestra na tropikalnej plaży pod palmami kokosowymi, a po trzecie nauczyłem się nurkować z butlą – opowiada serialowy Marek Mostowiak.

– Na wakacjach byłem w Tajlandii na małej wyspie na Morzu Andamańskim razem z paczką przyjaciół. Z dala od modnych kurortów i tłumu turystów. W Tajlandii jest teraz zima, pora chłodna, co oznacza temperatury około 30 stopni w ciągu dnia i 25 stopni w nocy. Tajlandia jest przepiękna, Tajowie są pogodni, bardzo uprzejmi i zawsze uśmiechnięci. Wzdłuż plaży co kilkadziesiąt metrów stoją drewniane podesty z wygodnymi materacami i firaneczkami, które chronią przed komarami. Tu z widokiem na morze i wśród szumu fal przychodzi się na masaż tajski. Cisza, spokój i relaks – wspomina miłe chwile aktor.

Ale oprócz błogiego lenistwa Kacper Kuszewski znalazł czas i na inne rzeczy.

– Tajlandia to jedno z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania z butlą. Postanowiłem więc zrobić kurs nurkowania. Było wspaniale. Postanowiliśmy też zrobić wypad do pobliskiej Kambodży i zwiedzić słynną świątynię Angkor Wat. Jestem zachwycony Kambodżą, jedzenie było tu chyba jeszcze lepsze niż w Tajlandii i marzy mi się kolejna wizyta – chwali się Kuszewski.

– To były cudowne, egzotyczne wakacje. Mam nadzieję, że teraz łatwiej mi będzie przetrwać długą, szarą i jak na razie mokrą polską zimę – podsumowuje swój wyjazd zadowolony aktor.

d2dfojk

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dfojk
d2dfojk