Trwa ładowanie...

"M jak miłość": Jak zniknie kolejny aktor serialu?

Share
"M jak miłość": Jak zniknie kolejny aktor serialu?
Źródło: Monolith Films
d34njnm

[

]( http://www.fakt.pl )
* *Kolejna gwiazda opuszcza *"M jak miłość"! Jak udało nam się dowiedzieć, serialowy Szymon, czyli Grzegorz Małecki (36 l.) zdecydował się na definitywne rozstanie z popularną telenowelą Dwójki.*

d34njnm

Powód? Aktor, podobnie jak Małgorzata Kożuchowska (40 l.), nie chce być zaszufladkowany w swojej serialowej roli.

– Pan Małecki nie wraca do "M jak miłość" – potwierdza w rozmowie z Faktem Karolina Baranowska z biura prasowego serialu. Tymczasem, gdy rok temu aktor brał rozbrat z hitem TVP 2, aby zagrać w serialu „Prosto w serce”, produkcja "M jak miłość" zapewniała, że Szymon wróci na ekrany już za kilka miesięcy.

Gdy niedawno zakończyły się zdjęcia do serialu TVN, wydawało się, że widzowie Dwójki wkrótce ponownie będą mogli śledzić losy bohatera granego przez Małeckiego.

Jednak według informacji Faktu, producentom nie udało się przekonać aktora do powrotu. Czy decyzja o rozbracie z "M jak miłość" po czterech latach gry wyjdzie mu na dobre?

d34njnm

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Łozo zmienił show?

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://teleshow.wp.pl/m-jak-milosc-cichopek-rozstaje-sie-z-hakielem-6026605425549953g )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://teleshow.wp.pl/zycie-nad-rozlewiskiem-nowa-fryzura-brodzik-ladna-6026604957004417g )

d34njnm

Podziel się opinią

Share
d34njnm
d34njnm