Trwa ładowanie...
M jak miłość
+1
29-08-2016 18:39

"M jak miłość": jak wychowuje dzieci Katarzyna Cichopek?

"M jak miłość": jak wychowuje dzieci Katarzyna Cichopek?Źródło: AKPA
d11q5fn
d11q5fn

Katarzynę Cichopek widzowie znają jako Kingę z "M jak miłość", pełną ciepła i pobłażliwości mamę dwójki dzieci, której prawie nic nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi. Wyznała w ostatnim z wywiadów, że prywatnie daje dzieciom mniej swobody. Jaki model wychowania preferuje?

Prywatnie Katarzyna Cichopek także jest matką dwójki dzieci – ośmioletniego Adama i trzyletniej Hani. Niedługo po urodzeniu syna doradzała innym kobietom jako „Sexy mama”, żeby podczas opieku nad pociechami znajdowały jeszcze czas, by zadbać o siebie. Ostatnio znów podzieliła się przemyśleniami na temat dzieci.

- Nie jestem zwolenniczką bezstresowego wychowania. Dla mnie dziecko bezpieczne to dziecko, które zna swoje granice i wie dokładnie, jak ma się poruszać w normach społecznych. Moje dzieci wiedzą doskonale, co mogą robić, a czego nie. Mają w związku z tym mniej stresu niż dzieci, które nie potrafią się zmierzyć z problemem, którego nie znają – powiedziała w "Fakcie".

Wyjaśniła, że właśnie ten model wychowania wyniosła z domu rodzinnego.

d11q5fn

- Jestem matką, która preferuje partnerstwo. Z rodzicami rozmawialiśmy o wszystkim i nie było tematów tabu. Do dzisiaj są bardzo otwarci na kontakt ze mną, rozmawiam z nimi o wszystkich sprawach. Chciałabym być taką samą mamą dla moich dzieci, być ich pierwszym kontaktem, kiedy zajdzie potrzeba - dodała.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o zabawkach i wychowywaniu dzieci

d11q5fn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11q5fn