Trwa ładowanie...
M jak miłość
+1

"M jak miłość": jak wychowuje dzieci Katarzyna Cichopek?

Share
"M jak miłość": jak wychowuje dzieci Katarzyna Cichopek?
Źródło: AKPA
d1zbp39

Katarzynę Cichopek widzowie znają jako Kingę z "M jak miłość", pełną ciepła i pobłażliwości mamę dwójki dzieci, której prawie nic nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi. Wyznała w ostatnim z wywiadów, że prywatnie daje dzieciom mniej swobody. Jaki model wychowania preferuje?

Prywatnie Katarzyna Cichopek także jest matką dwójki dzieci – ośmioletniego Adama i trzyletniej Hani. Niedługo po urodzeniu syna doradzała innym kobietom jako „Sexy mama”, żeby podczas opieku nad pociechami znajdowały jeszcze czas, by zadbać o siebie. Ostatnio znów podzieliła się przemyśleniami na temat dzieci.

- Nie jestem zwolenniczką bezstresowego wychowania. Dla mnie dziecko bezpieczne to dziecko, które zna swoje granice i wie dokładnie, jak ma się poruszać w normach społecznych. Moje dzieci wiedzą doskonale, co mogą robić, a czego nie. Mają w związku z tym mniej stresu niż dzieci, które nie potrafią się zmierzyć z problemem, którego nie znają – powiedziała w "Fakcie".

d1zbp39

Wyjaśniła, że właśnie ten model wychowania wyniosła z domu rodzinnego.

- Jestem matką, która preferuje partnerstwo. Z rodzicami rozmawialiśmy o wszystkim i nie było tematów tabu. Do dzisiaj są bardzo otwarci na kontakt ze mną, rozmawiam z nimi o wszystkich sprawach. Chciałabym być taką samą mamą dla moich dzieci, być ich pierwszym kontaktem, kiedy zajdzie potrzeba - dodała.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o zabawkach i wychowywaniu dzieci

d1zbp39

Podziel się opinią

Share
d1zbp39
d1zbp39