Trwa ładowanie...
d3wg5rq

"M jak miłość": hit Dwójki wciąż bezkonkurencyjny. Stacja zmiażdżyła konkurencję

"M jak miłość" wciąż nie ma sobie równych. W serialu nie brakuje ostatnio dramatycznych wydarzeń, co przekłada się na ogromne zainteresowanie wśród widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wzruszająca scena śmierci Tomka Chodakowskiego przyciągnęła widzów przed telewizory
Wzruszająca scena śmierci Tomka Chodakowskiego przyciągnęła widzów przed telewizory (MTL Maxfilm)
d3wg5rq

Jak się okazuje, średnia oglądalność serialu w okresie od 28 sierpnia do 12 września wyniosła 4.98 mln widzów. Z danych przygotowanych przez Nielsen Audience Measurement wynika, że najwięcej, bo aż 5,69 mln osób zgromadził odcinek z 12 września. Dzień wcześniej produkcję śledziło 5,55 mln osób. To właśnie wtedy widzowie zobaczyli śmierć i pożegnanie jednego z ulubieńców, Tomka Chodakowskiego. Przypomnijmy, że uśmiercenie bohatera wiąże się z odejściem grającego go Andrzeja Młynarczyka z serialu.

Telewizyjna Dwójka w czasie emisji swojego hitu jest bezkonkurencyjnym liderem rynku telewizyjnego. Drugie miejsce w tym czasie zajmuje Polsat, który emituje wtedy gł. filmy fabularne oraz program „The Brain. Genialny umysł”, na trzecim TVN nadający "Milionerów" i "Na wspólnej".

Z dogłębnej analizy portalu wirtualnemedia.pl, uśrednionych danych widowni minutowych TVP2 w paśmie nadawania serialu "M jak miłość", czyli od godz. 20.50 do 21.36, wynika, że w okolicach pierwszej minuty emisji serial ogląda około 3,7 mln osób. W kolejnych minutach widownia serialu dynamicznie wzrasta przekraczając 5 mln osób w okolicach 21.08. Szczyt oglądalności "M jak miłość" przypada na ostatnie minuty emisji serialu - wówczas widownia dochodzi do 5,4 mln osób.

d3wg5rq

Zobacz także: "Marek z M jak miłość": "Widzowie kojarzą mnie z jedną rolą, to przeszkadza!"

d3wg5rq

Podziel się opinią

Share

d3wg5rq

d3wg5rq