Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
seriale polskie

"M jak miłość": finał 20. sezonu!

Przed nami pełen emocji finał 20. sezonu "M jak miłość". Co wydarzy się w serialu w dwóch ostatnich odcinkach?

Share
"M jak miłość": finał 20. sezonu!
Źródło: Materiały prasowe
d2sc9f0

Przede wszystkim... Michała (Paweł Deląg)
i Asię (Barbara Kurdej-Szatan) połączy w końcu gorący romans! Ostrowski ukryje jednak przed ukochaną niebezpieczną tajemnicę. Pisarz dostanie informację, że Leszek (Sławek Uniatowski) zaginął podczas wyprawy w góry i walczy o życie. Ale nie powie o tym Asi w obawie, że dziewczyna kolejny raz odepchnie go i wybierze właśnie Krajewskiego. Co wydarzy się, gdy Chodakowska pozna prawdę?

Tymczasem przyjaźń Lilki (Monika Mielnicka), Ali (Alicja Ostolska) oraz Ewki (Jowita Chwałek)
nagle się rozpadnie. Podczas kolejnej wizyty w pubie koleżanki ostro się pokłócą i zaczną nawet ze sobą walczyć. A gdy personel lokalu wezwie na miejsce policję Ala podrzuci do plecaka Lilki narkotyki, które znajdzie Sonia (Barbara Wypych)! - No, to mamy problem... Przykro mi, dziewczyny, ale obie jedziecie na komisariat!

d2sc9f0

Czy nastolatki zostaną w końcu aresztowane?

Barbara Kurdej-Szatan nie będzie miała długiego urlopu macierzyńskiego

Spore problemy czekają też w nowym tygodniu Basię (Gabriela Raczyńska). Dziewczyna podsłucha przypadkiem rozmowę Jaśka (Stanisław Dusza) z Damianem (Oliver Proctor) i odkryje, że chłopak zaczął się z nią spotykać tylko dlatego, że namówił go do tego kolega. A gdy zrozumie, że ich przyjaźń od początku była oszustwem, załamie się i ucieknie z oczami pełnymi łez.

Z kolei Paweł (Rafał Mroczek)
w najbliższych odcinkach znów spotka się z Franką (Dominika Kachlik) i tym razem to on poprosi o przysługę. A konkretnie o to, by Franka udawała jego dziewczynę... Co wydarzy się, gdy zaprosi nową przyjaciółkę do swojego mieszkania?

d2sc9f0

A na koniec: dramatyczny finał procesu Olka (Maurycy Popiel)
. Podczas ostatniej rozprawy Chodakowskiego będzie wspierać nie tylko Budzyński (Krystian Wieczorek)
, ale też cała rodzina. Tuż przed tym, jak sędzia ogłosi wyrok, Olek jednak załamie się i nagle sam przyzna się do winy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- Groził mojej rodzinie... Powiedział, że… i tak go nie zamkną. Trafi do szpitala, a kiedy stamtąd wyjdzie... zabije Izę, Marcina i dzieci. Nie udzieliłem temu człowiekowi pomocy... Nie próbowałem go uratować. Nie miałem wyboru...

Co wydarzy się dalej? Odpowiedź tylko na antenie TVP2 w premierowych odcinkach serialu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2sc9f0

Podziel się opinią

Share
d2sc9f0
d2sc9f0