Trwa ładowanie...

"M jak miłość": Czy Marta wybaczy Małgosi?

Share
"M jak miłość": Czy Marta wybaczy Małgosi?
Źródło: MTL Maxfilm M jak Miłość
d2qhiot

Dramat bohaterów *"M jak miłość" trwa. Marta wciąż nie umie wybaczyć zdrady… Ani mężowi, ani siostrze. Gdy spotyka Małgosię pod blokiem, odwraca się i chce odejść. Jednak Chodakowska ją powstrzymuje.*

- Zachowujesz się jak dziecko… Jak długo masz zamiar przede mną uciekać?!

d2qhiot

Zapraszamy na 905. odcinek "M jak miłość", a w nim…

- Chcę z tobą porozmawiać. Chcę, żebyś mnie w końcu wysłuchała!

Małgosia, pełna determinacji, spogląda na siostrę.

- Gdybym jeszcze raz miała podjąć tę decyzję… Byłaby taka sama. A wiesz, dlaczego? Bo nadal, mimo tego, co się stało… Kochasz Andrzeja, a on ciebie!

d2qhiot

Jednak Marta jest niewzruszona…

- Dla mnie to już nie ma żadnego znaczenia. Ty i Andrzej… Każde inaczej, ale… Zawiedliście moje zaufanie. I wybacz... Żadne słowa ani tłumaczenia tego nie zmienią!

Tymczasem Budzyński przylatuje na weekend do Polski - i od razu odwiedza żonę…

- Chciałbym zobaczyć się z Anią. Ale chyba najpierw… powinniśmy o tym porozmawiać. W cztery oczy - w głosie Andrzeja słychać napięcie.

d2qhiot

- Bez względu na wszystko, chcę nadal brać udział w wychowaniu Ani. Pomagać jej i ją wspierać, kiedy będzie tego potrzebowała… Boże, Marta… Straciłem już jedną kobietę, którą kocham, drugiej nie mogę stracić! Proszę, pozwól mi spotykać się z moją córką!

Marta robi wszystko, by nie okazywać emocji. Z pozoru: chłodna i opanowana. Jednak w głębi serca, wciąż czuje przejmujący ból… Czy znajdzie siłę, by wybaczyć Małgosi? I zgodzi się na kolejne spotkania z Andrzejem - dla dobra małej Ani? Emisja odcinka numer 905 już we wtorek, 3 kwietnia, zobacz koniecznie!

d2qhiot

Podziel się opinią

Share
d2qhiot
d2qhiot